Flamur Noka e Tedi Blushi sulmojnë barrierën e hekurt para bashkisë

19 Prill 2024, 12:31Politika TEMA

Flamur Noka e Tedi Blushi sulmojnë barrierën e hekurt para

Sulmin nga Tiranës duket se e ka marrë në dorë deputeti i PD në kukës, Flamur Noka dhe numri dy i LSI Tedi Blushi. Pas mbylljes së fjalimeve, Noka është vënë në krye të grupit militant që kishin për detyrë të sulmonin godinën e bashkisë, dhe ka sulmuar policët që janë në krye të detyrës.

5 Komente

 1. K
  Kicua

  O ted se SA je menduar aty ne radhe. Ne foto te shoh.

  1. A
   Arbeni

   Kur hidhen molotov dhe sulmohet policia në krye të detyres duht të ketë edhe arrstime në flagrancë kushdoqoftë ai që shkel ligjin.

   1. A
    ABC

    Si more gazetar horrove kerriçin e Faros , nje nga figurat me prestigjoze te PD - es ?

    1. T
     T

     Keta kan pjerdh,te njejtet njerez,sharabajka Adriana Kalaja,i biri Fahri Balliut,Nul Noka,Vokshi dhe disa koqe nga te perndjekurit politik,them koqe se shumica jan distancuar nga Saliu.

     1. N
      Noci

      Kur ben dashuri dhe djali i tezes,thote Jovan Bregu.Kur u bene kaq trima ,sidomos pasardhesi i nje familje shkrimtarësh si nga Nena dhe babai.Intelektuale qe po bëhen turpi i botës,se dalin medemek kunder korrupsionit,por vete mbrojnë hajdutet

      Lini një Përgjigje