Yuri Kim shëtitje me presidentin Begaj te Liqeni: Një nder në këtë ditë të bukur pranvere

18 Mars 2023, 12:06Politika TEMA

Yuri Kim shëtitje me presidentin Begaj te Liqeni: Një nder në

Ambasadorja amerikane Yuri Kim e ka kaluar paraditen e kësaj të shtune në praninë e presidentit Bajram Begaj.

Në një postim në rrjete sociale thotë se ndihet e nderuar sa herë diskuton me Begajn

“Gjithmonë një nder të kaloj kohë me Presidentin Bajram Begaj, por veçanërisht për të ecur dhe folur së bashku në këtë ditë të bukur pranvere në Tiranë”, shkroi Kim ndërsa publikoi fotografinë nga Liqeni Artifical i Tiranës.

35 Komente

 1. M
  Martin

  Ambasadorja me e nderuar e SHBA-se ne 100 vite te miqesise Shqiptaro-Amerikane!

  1. T
   Taruba

   Vend perfekt me fol larg mundesive me u regjistrue, thote Sali Metaj.

   1. S
    Spiro Paleja

    Po shum bukur. Thon qe do martohen bashke sapo Begaj te ndahet nga gruaja dhe ti mbaroj mandati. Me pas do shpallet President i SHBA-ve. Lum ne.

    1. T
     Tahip PATZBRITI

     Spiro Palo - burri, je injorant, dhe fshatar me 9/klasë kulturë, plus njerimi keq, mut njeri.

    2. B
     Bond OO1

     Biseda është përqendruar tek arrestimet e PESHKAQENËVE, SALI BERISHA DHE ILIR METAJ. Kaq. Janë biseda larg syve dhe veshëve të tretë….

    3. s
     s'ka me bukur .na bohet qejfi per te dy

     ja pra ,i vetmi president qe di me ja bo Ambasadoreve te vendeve Mike rrespektin si i takon qe miqesia te puthitet deri ne rreze te Lidhjeve te Ngushta mes dy Vendeve mike

     1. V
      Vito mashtruesi, shoku i Orneles se Varuzhanit

      E kuptuam mesazhin. Tani e tutje SHBA Nuk mund te kene partner nje legen kryeminister si hajduti i Lindes.

      1. k
       komentues falas

       Ti ke kuptuar mesazhin e dobiçit te Shelqeres dhe jep mesazh vete per dobiçat e tjere qe na mbyten kurvat si ju! Ju jeni pjesa me e degjeneruar e atij vendi qe keni pushtuar se shqiptaret e vertete jane larguar.

       1. S
        Sali RRUMPALLA

        vitooooooooooooooooooooo vitua te rrofte saliu vitooooooooooo!

       2. P
        Phoenix

        Ende nuk eshte larguar kjo kukumjacka? Kete sikur do ta transferonin nga Shqiperia. Paska gjet kete loqen per PR, qe te bej foto Insta te liqeni.

        1. P
         Phoenix

         Ende nuk eshte larguar kjo kukumjacka? Kete sikur do ta transferonin nga Shqiperia. Paska gjet kete loqen per PR, qe te bej foto Insta te liqeni.

         1. sapa

          He cfare biseduat?patjeter ishit dakort qe ky vend hajdutesh nuk do jete ne gjendje te kete kurre shtet!

          1. U
           Utopia

           Super e vertete ! Ky nuk eshte shtet ,eshte nje nocion gjeografik i perbere nga tribale As ligj as rregulla sipas deshires dhe oreksit te klikes ne fuqi.

          2. M
           Morali i real politikes

           Kujdes me keto poza romantike me barom-synetlliun,qe sapo eshte perqafuar me nje nga diktatoret,me te medhenj te planetit,presidentin e Azerbaxhanit,qe vazhdon te vrase dhe te prese kundershtaret e diktatures.

           1. B
            Bureto

            Kujtesë për ata, që ende mendojnë, se në zgjedhjet që bën Edi Rama, i bën ato me kokën e vet!

            1. A
             Aron

             Pikerisht, keta akoma nuk kuptojne se vendimet e rendesishme ketu i vendosin shtetet e medha, sepse kete ka politika globale nqs do te jesh pjese e saj. E vetmja kohe qe vendosej dhe vulosej vete ishte ne kohen e Enverit, por edhe ndaj ishte nje nga arsyet pse u izoluam totalisht, edhe pse ishin edhe vendime gjeopolitike, pasi rame ne krahun e lindjes.

            2. R
             Rrespekt per Presidentin Shqiptare B.B

             Eshte Presidenti i duhur i cili di t'ja bej rrespektin si duhet Ambasadoreve te vendeve Mike . Zonja Kim eshte nji nder Ambasadoret me te bukura dhe me te vleresuara ne Shqiperi dhe kjo pamje krah me krah njeri .trjetrit eshte nji mesazhe i qarte i Miqesise Vertete kte dite Pranvere qe mesiguri eshte nji Omen i mire per shqiptaret . Rrespekte z.Presidente qe di me ja bo ashtu si duhet rrspektin Ambasadoreve te vendeve Mike

             1. L
              Lorsn

              Uaa car fati e cfar lajmi hahahahhah

              1. L
               Lea

               Njerez me intelekt , qe jane te perkushtuar ndaj bindjeve te tyre gjithmon per te miren e nje kombi, jane modeste sic e tregon kjo foto shume vellazerore dhe e thjeshte...... JU VLERESOJME Z. AMBASADORE JURI KIM dhe JUVE Z. PRESIDENT BAJRAM BEGA ......... Pershendetje.

               1. T
                Tropoja

                Njelloj duken te dy

                1. t
                 teper sekret

                 ...biseda sigurisht ju shmang hetimit ne Amerike te atij ish-Shefit te FBI se qe ja prehu gjuhen der ne rreze Ambasadoreshes me emer Kinez qe derdelliste nga 10 here ne dite para ekraneve...

                 1. B
                  BABO

                  MASHALLAH...ISHALLAH...

                  1. X
                   Xyz

                   Nji foto njrezish fisnike qe perfaqesojne popuj fisnik!

                   1. A
                    Aleks Xinxa

                    Përputhen 3 Me trashëgime, shkojnë shumë si çift. Jet të lumtur!

                    1. A
                     AI

                     E pushoi ambasadorin ne Gjermani ? Mjere zyrtaret ne ate vend...

                     1. O
                      Oh sa kom qesh

                      Po nga "gjiri i kurvave" nje vend historik i kurvareve ne komunizem a shkuan?

                      1. T
                       Ta lumsha z.Presidente

                       Jep gjithcka per Miqesine mes dy vendeve tona Mike e mos kurse asgje me i tregu Miqeve tane se i dum thell e se ndjenjat tona jane shume te verteta. Rrespekt Amb.Kim qe eshte kaq e dashur dhe mirenjohese

                       1. L
                        Labi dhe deti

                        Or ta “lumsha”,sa i peshtire je me keto komente te porositura te shtirura.Me siguri je nga keto legenet e shpum patronazhisti apo aktivisti se nuk ka mundesi te jesh normal.Yt fare e keqe????

                       2. R
                        Resho

                        Bukur,shame bukur,me behet qejfi.

                        1. S
                         Shqiperia ne ankand si placke lufte.

                         Foto si ato te realizmit socialist.

                         1. X
                          XHI BU

                          Respekte per zonjen ambasadore te SHBA ,Z KIM nje perfaqesuse e denjte e shtetit Amerikan e cila ka bere shume per mbeshtetjen e aspiratave te popullit .Shushunjat e mentaliteteve bolshevike bejne gjithcka per te thene fjalet me te ulta te nje niveli patriakal te ushqyer me urrejtje nga bishe shpellare Sali Halja qe qelbi vendin e shoqerin para botes, i cili e meriton me se miri dekoraten NON GRADA. Ta gezoj shoku hajdut e kriminel Sali.

                          1. P
                           Phoenix

                           Mentalitete Bolshevike? O sa kam qesh. Po ku ka me Bolshevike se ata ne foto siper. Jane 24 karat, puro fare.

                          2. L
                           Llalla

                           Oooo ky qe vodhi tokat e ushtrise. President hajdut historikishte ne kte vend

                           1. d
                            demo

                            Karshillek per kryehajdutin. tash per tash,deri ne Turqi e ka tagrin.

                            1. Z
                             Zyko

                             Nice show???!!!

                             Lini një Përgjigje