FOTOT: Deputeti me kapuç

14 Mars 2023, 11:27Politika TEMA

FOTOT: Deputeti me kapuç

Bujar Leskaj u rikthye pas shumë vitesh deputet, pasi për një kohë të gjatë drejtoi KLSH-në.

Por duket se “veshja e deputetit” nuk i bën shumë përshtypje, pasi ai shfaqet ndryshe nga të tjerët në Kuvend.

Dhe nuk e kemi fjalën vetëm për kostumin, por deputeti demokrat shpesh shfaqet dhe me kapuç, edhe pse për të thënë të vërtetën, Tirana nuk është ndonjë qytet i ftohtë.

14 Komente

 1. n
  na mbyten injorantet turcelinj

  i mungon krraba,si i thone labet,o kapen o krraben.

  1. N
   Nazo

   Fshatari eshte modernizuar

   1. T
    T

    Copa e fshatarit nga vlora .lab demokrat vetem kte kurven kam par .demokrat me saliun do thoja se vlora demokrate eshte komplet .por me malokun vetem ky kurva eshte .

    1. B
     Ben topemadhi

     po ku e njeh ti ate, o te qifte robt e shtepise kina dhe afrika bashke

    2. x
     xhemal

     I ka bere dem rakia

     1. L
      Lali

      Ado ishte ne e sakte ti vendosnit diçituren: KRIÇI I VLORES ME KAPUÇ.

      1. R
       RRahman Rrajca, deputet.

       Kapuci ku fut koken Leskaj! Te tille Krime vetem ato deputete te PD i bejne se neve ketej nga PS na mjaftojne Shallvaret e Rames per te futur koken...

       1. G
        Gota

        Çfare flisni o njerez, si diskutoni veshjen e tjetrit, jeni bere legena fare, sipas jush duhet t’ju pyesim juve se si duhet te vishemi?!! Po pse lajm eshte ky që Bujari ka veshur kapuç? I kemi rregulluar te gjitha problemet dhe tani na ka mbetur vetem kapuçi i Bujarit!

        1. V
         Vezhduesi

         Kjo veshje i shkon nje krimineli...

         1. b
          bert laluci

          malli qe ska veshur pelevreke apo vetem njeri vesh pelevreke ????

         2. A
          Alferdua

          PO VESHJA E RAMKRIMIT-KRRICIT KREYMINISTER NUK JU BEN PERSHTYPJE SI VISHET DHE CBEN ME KURVICKAT QE ZGJEDH SI MINISTRUSHKA PER TI HEQ PER BREKSHJ E TARPI?...

          1. K
           Kunati

           Alfëndo, ta paska bere cope gruan tende Rama, prandaj shan grate e botes! Vetem impotetentet shajne grate e botes “ kurva”!

          2. Z
           Zina sallaksja e ndershmja

           Ky Bujari u kenaq nja dy mandate te KLSH ku si te gjithe i rrubaste mire ata qe kontrollonte. Tani u be prape deputet. Eshte thjesht nje cope katunari qe i eci fati dhe u be pasanik. Yyy mortje, ju zençin gjynafet e ketije populli. Mos vdekshi pa jua sekuestruar pasurite

           1. v
            vlora

            I rrofsh karin bujos ti

           Lini një Përgjigje