Gazetarja: Bodyguardët e Berishës më hodhën nga shkallët, kur i shkova për intervistë

29 Nëntor 2023, 12:27Politika TEMA
Gazetarja: Bodyguardët e Berishës më hodhën nga

Gazetarja Rudina Demneri e cila për të gjithë njihet si Paloma, ka rrëfyer së fundmi një rast të pazakontë që i ka ndodhur shumë vite më parë.

E ftuar në ‘Një natë me Aulonën’, Paloma tregon se në kohën kur kryeministri Edi Rama kandidonte për herë të dytë si kryetar i PS, Paloma ka shkuar ta intervistojë, mirëpo mes tyre ndodhi një përplasje.

Rama i është drejtuar gazetares duke i thënë të largohet, ose do ia priste kokën me sëpatë.

Mirëpo, ajo shtoi se tashmë marrëdhëniet mes tyre janë rregulluar dhe se Rama i ka kërkuar falje pas këtij episodi.

Paloma gjithashtu tregoi se asokohe, teksa përpiqej të merrte deklarata nga Sali Berisha, bodyguard-ët e tij e kanë shtyrë nga shkallët.

38 Komente

 1. D
  Disi

  Qr, ti thuash gazetares do te pres koken me sepate!!! E kuptoni cfare psikopati ka shqiperia per kryeminister. Dhe ju flisni me standarde demokracie, mireqeverisje dhe llogaridhenie. Rama eshte nje sadist cnjerezor.

  1. !
   !!!

   Disi , ne e kuptojme, po ti e beson, apo kushdo pjerdh, ti thua eshte fende?

   1. t
    tetovari2

    Disi, më dukesh se nuk je mirë me mend.Dhe mua,disi,diçka të tillë nuk mund të thotë një kryeministër me prindër intelektual i rritur në mes Tiranës! T'i kishte patur prindërit çoban e të ishte rritur në malet e bjeshkët i Viçdolit ndoshta! Kjo "gazetare"thjesht e lëshon një renë për pak publicitet,tema i publikon për ca klikime.

    1. L
     Lushnjari demokrat

     O Disi shprehja ta pres koken me sepate eshte e rende por ne fund te fundit nje gje e tille nuk ka ndodhur kurse ajo hedhja nga shkallet mua me duket me e rende sepse eshte nje veprim qe ka ndodhur.

     1. çauçesku

      Shqiperia nuk ka psikopate kryeminister por idoter si puna jote qe hane çdo gje!Paloma qe ka zevendesuar Gezim Kulufin rrugeve te Tiranes paska debatuar me Ramen!Ku Rama dhe ky Paloma fundi i botes!Ndaj o Disi ti ose je motra e palomes ose je kafshe e zbritun prej malit qe i ha pernjeheresh pordhet e kalit! Ha ha ha Paloma ky star i rrugeve te Tirones!E habitshme se nga ka ,gjare kjo qepe se ne pergjithesi Demnert jane fis i nderum. Paloma ha ha ha ha qi pa bo shkollen e mesme mbaroi masterin per gazetari

      1. C
       Cuci

       U bene keq komunistet kur thua dicka te vertete per liderin. Tipik servila dhe lepires e gojore. Kshu e kane me ne krye spiropelen qe ferkon koqet e kalit edhe keta nuk pranojne tu shash ate qe ua derdh brenda kabinetit me kurva.

       1. E
        E verteta

        Sa i gelltitni fjalet e nje mashtruese

        1. t
         tetovari2

         Nga Tetova themi "i hëngri foret si kikiria"!

        2. S
         Sali kufoma

         O cuci,,,e ke fjalen per sali komunistin qe e ka hedhur nga shkallet besoj,,,se komunisti i fundit saliu ka ngelur,si gjermani i fundit,,,

       2. A
        Ani

        Shume te drejte kane rrobt. E dine gjithe qe rama eshte me goditje. Mjere ky popull qe nuk u clirua njehere nga keta plehra

        1. T
         Tironsi

         Mashtruese

         1. N
          Niku

          Rama fjale ka, se po te kishte bole kishte gjetur ata qe e rrahen dhe i kishte hequr qafe. Saliu ama e ka treguar qe eshte kriminel, nuk eshte hipotetike. Te rrefesh krimet e Sales duhen nete te tera prane zjarrit, sic thoshin pleqte. Aq shume jane.

         2. k
          k

          Shumë mirë e kanë bërë. Kafshe Ju që shkoni, kafshë dhe shpellarë ata që të hodhën.

          1. V
           Vranakonti

           Sjellja e badigardeve eshte rrugscerore tamam si sjellja e komandantit te tyre,Sali Berisha.

           1. H
            Hamzai

            Ndërsa ia me sëpatë ka sjellje burrërore hajde Vrana konti hajde

            1. P
             Pashici i Tiranes

             Ti presi koken me spate , nuk ka ndonje gje te keqe more ti tani se rendesi ka qe budallenjte ketu e duan Rama hajdutin , kjo ka rendesi. Nuk ka rendesi pse ai kercenon me prerje koke si Taliban

             1. a
              armand

              Epo te fillosh e te ofendosh se foli Paloma eshte ti varesh belerin ketij muhabeti.

              1. T
               TIRONA

               pashici I malesise ose toke e xanun duhet te pish treqind kova uje qe te behesh sheheli Tirone jo corbe te saleh karaxhicit. Ngateron edukaten me kercu nen koke.Edit nuk ja lejon edukata e trungut megjithese mund te jete rastesi,ai prape ka kerkuar pardon,Edi nuk vret dot nje mize mos e ngatero me saleh kriminelin!

               1. M
                M.B

                Prandaj i coi protestuesit te gryka pushkes me i vra qe me gjakun e tyre te vinte ne pushtet

               2. D
                Donika ????????

                Na hënksh kokrrën e ???? ti dhe Paloma.... po ju bq që doni kriminelin e shpellave

             2. A
              Aldo

              Nje kurvice deri dje anonime si Aulona Musta sot gazetare interviston nje tyryfyçke si kjo Paloma dhe mendo fabulen e kesaj te jep mend ne bisht te luges nje laraske pa bisht si Rudina Demneri? Hapu dhe te futem!

              1. N
               Na myti llumi

               Gazetare ti??? Ha ha ha

               1. S
                Shoferi

                E njejta sjellje ne trajtimin e gazetares nga bodigardet dhe nga vip-i. Jemi shembull per gjithe boten.

                1. S
                 Shkërdheni

                 Është e papranueshme përgjigja e Kryeministrit, por a e keni parë ju se çfarë afrimi dhe kërkese për intervistë bëjnë këta gazetarët. Sikur ja u ke borxh dhe me një rrugaçëri të paparë, sepse janë gazetarë, që ti ke për detyrë të japësh intervistë.Kurse për shoqëruesit e sali këtmës nuk kamë fjalë. Sali këtma të rreh dhe s'të le me qajt.

                 1. R
                  Rroftë partia

                  Këtu dallon gazeta që është e njëanshme. Paloma ka folur edhe për Ramën që i kishte thënë t'a presë kokën me sëpatë. Por titulli te Tema vihet shtyrja e bodiguardëve të Saliut.

                  1. D
                   Doki

                   Tani qe sala eshte komunist e dime, dhe qe badigardet jane sic jane e dime dhe kete. Tani e dime dhe qe rama eshte i goditur dhe po te mos kishte kenaqur egon e semure me para dhe pushtet absolut, me siguri dike ne surrel do e kishte goditur me sepate.

                   1. P
                    Pëllumbi

                    Ooo psw hera e parë që të kanë hedhur nga shkallët? Edi mos gënje se nuk thotë kur ashtu, ai aq më shumë po fitonte pse duhet të thoshte ashtu??!!! Kurse edh Saliu nuk ka ndonjë faj, e para këkoju llogari bodyguardëve, pse ai i thotë hidheni nga shkallët?! Na u kujtua tani goça????????

                    1. W
                     Whitesnake

                     Cfare karin gazetare eshte kjo?

                     1. T
                      Tironc

                      genjeshter me bisht Edi Rama nuk flet ashtu si thote kjo gazetarja Talibanet e Saliut kane vertetuar qe me dhune duan te harrine gjithcka

                      1. p
                       policia

                       dmth o mero me e rendesishme eshte qe te te shtyjne, se sa te te thone ta pres koken me sepate e. a te qifsha gazetarine qe ben

                       1. X
                        X per barazim

                        Vend dhe njerez talebanësh. Që Edi eshte psikopat e delirant e dine te gjithe, te pakten ata qe kane jetuar ne Tirane para zbarkimit te vandalëve ia njohin bëmat. Zgjedh te keqen me te vogel para alternativave shterpë. Sepse, nje gje eshte te kërcënosh dhe krejt tjeter ta besh realitet. Sala dhe vandalët e tij jane talebanë dhe vrases me sëpatë ne dorë. Edin asgje nuk e nderon ne kete sipercitim ( "mes gazetareve serioze"), por Salistët te vrasin se nuk njohin gjuhe tjeter. Te vras or ti, se e zuna token, jam i Sales.

                        1. V
                         Viçidoli

                         Për publikun e gjerë në Shqipëri tash 30 e kusur vjet zor se gjen gazetar apo opinionist që t'a meritojë këtë emër që pretendon ti japë mënd publikut , realisht këta 70% janë bythëlëpirës të parasë,ku është paraja janë këta,qoftë kjo në politikë,pushtet,korrupsion krim bile dhe tradhëti e fatkeqsi kombtare të tipit Alla salehu madein Viçidol.Në fakt për publikun këta janë një hiç,janë neveria vetë.

                         1. q
                          qim pyka i hasit

                          Si e pati emerin kjo?? Palloma zot na ruaj cfare degjon sot

                          1. i
                           ilir

                           Kjo eshte rrote lavireje ..intrigante...

                           1. C
                            Columbo

                            Truprojët e Berishës jan polic privat ku po nuk u sollën në mënyrë barbare ( si me rastin e Gert Shehut), humbin vëndin e punës.

                            1. X
                             XXXL

                             Edi eshte psikopat por qe edhe Paloma eshte nje rroc kurve edhe kjo nuk diskutohet, rrefimin e ka bere tek kurva tjeter Musta.

                             1. S
                              Sali MUTAJ. Like floriri dhe baxhella botox a emer

                              Je ni të shkatruat nga të dyja palët. Jo Mut Po kak. injorAnc e madhe ka pllakosir të KY vënd

                              1. X
                               Xhindi

                               Nuk e ndoqa emisionin por kisha nje pyetje per Rudina Demnerin, e ashtuquajtur ndryshe, Palloma. A ka ndonje koment per shtypjen me makine qe i ka bere nje njeriu shume vite me pare, dhe prej nga ku Topi e nxorri te palagur? Rahmetlliu u dergua ne morg ndersa Palloma vazhdoi jeten, si edhe te ngaret e makines, njesoj si me pare.

                               Lini një Përgjigje