“Këto janë fjalët më të vështira që shkruaj në jetën time”, vdes në moshë të re vajza e Vangjel Tavos

28 Nëntor 2023, 23:04Politika TEMA
“Këto janë fjalët më të vështira që

Vajza e Vangjel Tavos ka humbur jetën në një aksident automobilistik në Maqedoninë Veriut.

Lajmi i trishtë është pohuar nga vetë ish-deputeti që një postim në “Facebook”.

"Këto janë fjalët më të vështira që shkruaj në jetën time.

Vajza ime e madhe Eva u nda nga jeta në kulmin e rinisë, në moshën më të bukur, siç ishte edhe vetë ajo.

Varrimi bëhet ditën e enjte, datë 30 nëntor, ora 11:00 në Jorgucat, Gjirokastër”, shkruan Tavo.

21 Komente

 1. l
  lani

  o Zot cfar dhimje ka familja..R.I.P

  1. U
   Ushtari.

   Ngushellime familjes Tavo.U prehte ne paqe.

   1. G
    Gurabardhi

    E dhimshme, ngushëllime të përzemërta!

    1. ?
     ????????

     Ngushllime Ju,ju dhe familjes tuaj. Qofte e xhenetit.

     1. A
      Aron

      Tragjike, per cdo prind qe humb femijen, sidomos kur eshte nje humbje e papritur. U prehte ne paqe!

      1. u
       usapjp

       Ngushellime ! U prehte ne Paqe e Qetesi. I ndrite shpirti. nga usapjp

       1. R
        Roberto

        Ngushellime familjes per kete humbje tragjike. U prehte ne paqe. Amin

        1. A
         ATDHETARE

         Me keqardhje te madhe, marrin pjese ne hidherimin tuaj per humbjen e parakoheshme te vajzes tuaj....Te prehet e qete ne paqe...... !!!! Mbahuni te forte e me kurajo....Kjo eshte keta !!!!

         1. G
          Genci Shkoder

          Ngushellime, qofte e parajses.

          1. O
           Oni

           Zoti e pranofte me meshiren e tij . Respekt per doktorin.

           1. P
            Pasues veterani

            Ngushellime !

            1. T
             TOTO

             Dhimbje e madhe për të fërmit! Qoftë e parajsës!

             1. B
              Buke

              Fjalet qe asnje prind nuk duhet te shkruaje. Ngushellime.

              1. I
               Ilirjan

               U prehte ne paqe...ngushellime!

               1. s
                shpiragu

                NGUSHELLIME per familjen,dhe per ju doktor.VAJZA u preft ne paqe.Juve ju dhente ZOTI forc e kurajo per ta perballuar fatkeqesin.

                1. H
                 HysniBedo

                 ngushellime familjes, u prehte ne paqe

                 1. S
                  Ska problem

                  ngushullime familjes zoti u dhente force ,u preht ne paqe

                  1. b
                   bregdetari

                   Vangjel të shpreh keqardhjen dhe dhimbjen time për këtë fatkeqësi që që nuk ka ngushëllim.

                   1. D
                    Dibra

                    Ngushellimet tona per humbjen e engjellit tuaj , prinder !

                    1. O
                     Orjola

                     ????????????????????????

                     1. R
                      Refije

                      Ngushellime per vajzen ..femijet jane me te shtrenjete se cdo gje ne kete bote ...????????????.... Zoti te dhente durim ????

                      Lini një Përgjigje