Ministria e Jashtme e Serbisë uron Shqipërinë për ditën e Pavarësisë

28 Nëntor 2023, 17:12Politika TEMA
Ministria e Jashtme e Serbisë uron Shqipërinë për ditën

Ministria e jashtme e Serbisë ka uruar Shqipërinë me rastin e 111-vjetorit të Pavarësisë. Serbia thekson se mezi pret që të forcojnë më tej marrëdhëniet.

“Urimet tona më të sinqerta për kolegët tanë në Ministrinë e Jashtme të Shqipërisë dhe popullit të Shqipërisë me rastin e Ditës së Pavarësisë. 

Ne mezi presim të forcojmë më tej marrëdhëniet tona miqësore dhe dialogun e ngushtë”, shkruhet në mesazhin e Ministrisë së Jashtme ruse në Twitter.

 

12 Komente

 1. T
  Tirana

  mesazhin e Ministrisë së Jashtme ruse në Twitter?????????????????????????????????????????????

  1. Roberto

   Hahajaa e mo se keta te rinjte e sotem nuk e kane mendjen per pune dhe as e kane haberin se kush tha e kush nuk tha. Kur thone Serbia mendojne se eshte Rusia apo anasjelltas. Qyfyre gjen neper keto portalet.

   1. z
    zhaku i pamposhtur

    Hajde gazete serioze hajde...nuk jeni te afte te lidhni dy fjali..jeni komplet toca sikurse eshte edhe Mero tullaci..vari leshte.

   2. R
    Real

    Rusia apo Serbia?

    1. X
     Xhezo Smokthina

     Lutemi na e bëni të ditur saktësisht, cila ministri e jashtme e dërgon këtë urim, ajo e Serbise, apo e Rusisë? Kjo pasi në këtë njoftim ju flisni për dy ministri. Nuk është hera e parë që ju vihen në dukje pasaktësite skandaloze, gabimet e panumuerta që ndeshen me në lajmet të cilat jepni, gjë që flet për një mungesë respekti për lexuesit me mënyrën se si punoni.

     1. G
      Grida dumka

      Gazetar idioter tè pashembullt,minstria e servise shkruhet né fillim tè shkrimit,pastaj perfundon me ministria e Rusise,opo ndaheni mendjen, o pith, o byth,tob estrafkullah,.

      1. G
       Grida dumka

       Gazetar idioter tè pashembullt,minstria e servise shkruhet né fillim tè shkrimit,pastaj perfundon me ministria e Rusise,opo ndaheni mendjen, o pith, o byth,tob estrafkullah,.

       1. P
        Programues

        Faleminderit vellezer. Na duhet te zhvillojme nje miqesi me ne fund se lame nam aq vite

        1. E
         E verteta dhemb....

         Xhamia nje symbol "pavaresia" nga Turkye!!! Pa harruar ketu edhe 90% turkoshqipfoles.... gezuar ramazanpavarsia!!!

         1. J
          Jani

          Ty, ka kaq vite qe te dhemb, e vazhdon te krruhesh... po s'po ta krruan me askush... hahaha o tope gomari!

         2. G
          Genci

          Shume ters i zi!

          1. G
           Gomari i babatasit

           Me seriozitet ku shkruani keto informacione se humbni besimin tek lexuesit,duhet te falenderojme serbine per mesazhin,jemi komshinj e duhet te shkojme mire.

           Lini një Përgjigje