111-vjetori i Pavarësisë ‘bashkon’ Ramën dhe Kurtin, zhvillohet ceremonia e ngritjes së flamurit në Vlorë

28 Nëntor 2023, 10:33Politika TEMA

111-vjetori i Pavarësisë ‘bashkon’ Ramën dhe Kurtin,

Në 111-vjetorin e shpalljes së Pavarësisë, në qytetin e  Vlorës është mbajtur ceremonia zyrtare e ngritjes së flamurit.

Në këtë ceremoni ishin të pranishëm Presidenti i Shqipërisë, Bajram Begaj, kryeministri Edi Rama, kryeparlamentarja Lindita Nikolla si dhe kryeministri i Kosovës, Albin Kurti.

“Ceremonia e ngritjes së flamurit me rastin e 111 vjetorit të Pavarësisë”, shkruan Rama në Facebook.

3 Komente

 1. P
  Poseidon

  SI. KA MUNDESI KY JASHQITJE E SERBISE PASKA ARDHUR NE CEREMONI...........PO JA FUTEN KOQET NE BIGE GATI PER TJA PRERE.....APO SKA FARE SE JETOJNE TE NDARE ME GRUAN APO ESHTE SI BARDHA E KAVAJES .....BYTHQIRE......

  1. l
   lenini

   Po ky rrypi çfare do keto!Ai nuk e njeh Shqiperine dhe Edi Ramen!Pse nuk ka shkuar tek Saliu!Apo pergatitet per 2025 te vije rishtas ne zgjedhjet e Shqiperise.Do te ishte ideal po te ishin kooperativat dhe ky te ishte kryetar i koperatives .Njeri jeshil qe as nuk skuqet dhe as nuk zverdhet!

   1. R
    Renato

    Me kurtin sbëhen dot bashkë, vetëm për sy e faqe. Kurti është i konfederatës nongradës berisha, miku i hajdutit meta. Njeriu i cili u bë qesharak, kur krijojë partinë e tij në shqipëri për të fituar në zgjedhjet parlamentare, dhe fitoj me 40 vota, ????. Ai është një plere, ku nderin që i ka bërë rama, ai nuk lahet dot. Katunari katunar mbetet, ai meriton ashtu sikur ai, ja bën të tjerëve, aq më shumë një kryeminstri të shqipërisë.

    Lini një Përgjigje