FOTOT: Çfarë nuk u pa në pritjen e presidentit për 111-vjetorin e Pavarësisë

29 Nëntor 2023, 10:59Politika TEMA
FOTOT: Çfarë nuk u pa në pritjen e presidentit për

Presidenti Bajram Begaj ka mbajtur një pritje dje, me rastin e 111-vjetorit të Pavarësisë.

Kryeministri Rama ka ndarë disa foto nga kjo pritje në rrjetet sociale, duke treguar momentet pikante nga festa.

26 Komente

 1. T
  Taulant

  Pse ke ftuar edhe Janusllatosin ne feste ai e ka vendin tek Bejelri ???

  1. Roberto

   Jane rregulla diplomatike Taulant. Keshtu eshte ndertuar bota. Jo te gjitha veprimet na pelqejne.

   1. T
    Taulant

    E pata fjalen qe te pakten ne kete dite te madhe mos te ishin ftuar qarqet e erreta te hale-helenistanit te cilat punojn cdo dite per te shkaterruar kete vend.

    1. b
     ben.

     Problemi ne keto foto eshte se mbi 500.000 shqiptare nuk jane te ftuar te festojne. Mungojne perfaqesuesit e opozites. Komunistet dhe islamiket jane egzaktesisht e njejta gje, jane antishqiptare. Keshtu kane qene dhe keshtu do jene. Prandaj shqiperia eshte fundi i europes dhe nga fundi i botes. Fotot qe servir gazeta tema jane turpi i kombit , 1 president legenuc qe nuk fton opoziten dhe trafikantet e londres me flamurin shqiptar. Eshte 1 nga pervjetoret me te turpshem te pamvaresise. A thua se shqiperia u be e pamvarur qe te festojne komunistet dhe trafikantet. Turp!!!

    2. k
     k

     Non grata ka ngelur si busti i Leninit dhe Stalinit pas gardhit te presidencës ?

    3. Q
     Quo Vadis o vendi im europian?

     Nje dicka eshte shume domethenese,ne fotografine ku te gjithe ´´baballaret´´ e kombit,bijte e Babes,jane rrjeshtuar para heroit tone kombetar dhe ai ka kthyer koken menjane,nga qe mbajne ere te shkretetirave nga erdhi pushtimi bastardues.

     1. h
      hajdutet me pare qe fshin bythen me euro

      Festojne hajdutet populli pret ndonje kocke te qelbur nga keta hajdute dhe mashtues

      1. P
       Pasues veterani

       Po "legjendari" Sali Berisha ku është !? Ndaj "s'paskan lezet fotiot !"

       1. L
        Lila

        Ka ngelur si relike e se kaluares..

       2. L
        Labi

        Kam shkruar shpesh se askujt nuk i duhet të fyej e të urrej këtë apo atë në Shqipëri kur është Ditë feste. Festat janë ngjarje kombëtare që janë përcaktuar si të tilla nga shumica e njerëzve, që do të thotë nga institucionet e këtij vendi, kurdo që të jenë mbledhur ato. Kjo gjuhë u shkon për shtat armiqëve të Shqipërisë. Pushoni një ditë të paktën, o burra!

        1. j
         janulles me rrocke bythes

         cdo gjarpri janullatos ne festen tone kombetare ????

         1. K
          Koli

          Ajo qe su pa eshte Presidenti.

          1. Y
           Ymeri nga Yzberishti

           O ZOT, SA MIRE ISHTE TE MOS I SHIKOJA KETO FOTO, SE DIREKT ME BENE PER TE SHKUAR NE WC….

           1. E
            ENTSOE

            Nongrata nga USA, BE dhe UK, e mori me qafe popullin opozitar deri ne 2030.

            1. N
             Noci

             Pasi e festoi nja 45 vjet 29 nentorin duke iu servilosur banorëve te bllokut ,erdhi dita e bene te pare dhe nga inati ndroi daten e çlirimit nga nazi fashiste ku çdo vend ka nje date dhe bota ka 9 Majin.Ai i qendron budallallekut te tij dhe do vetem si thote ai.Çfare ndodhi pas 29 nentorin e dijme te gjithe.por ne kujtojmë diten e çlirimit duke kujtuar me respekt te renet si partizane si nacionaliste se edhe ata dhane kontributi e tyre .Ai u jep me shume vlere kolaboracionistëve dhe i nderon,si askush ne demokraci në

             1. p
              pjerini

              Shumicen e fotove i paska me Linden, te shoqen. Dhe tek tuk duket ndonje fytyre nga te ftuarit qe PR e Rames i ka fotografuar pa u marre leje.

              1. p
               pjerin N.

               tek foto numur pese, kush esshte ai me i gjate se Edi.Turp retushojeni foton.

               1. R
                RAIFI

                Presidenti thirri në pritje të Festës së Pavarsisë Janullatos i cili me dekada si agjentë i shumëfisht po punon kjnder Pavarsisë së shqiptarëve dhe për helenizimin e Shqipërisë ku nuk i kanë munguar sukseset por se shpejti ato do të shumë dimenzionale.Kush e luan rolin e servilit në emer të diplomacisë gjithmonë do mbetet si maca nën tavolinë.

                1. F
                 Fat man

                 Foto me gaztorin apo lolon Ed Drogen.

                 1. D
                  Dyr tirona

                  Mos i fusni te gjithe ne nje thes se urtejtja buron nga ne populli poshte se ne bejme tifo. Maskarait. Thuaji maskara me emer mbiemer e fytyre. Cfare ti thuash nje kerme qe mbolli zi e mizerje ne shqiperi qe shkon. E diten e flamurit ne vlore e thote u betova qe te paketoj x apo y e ti nis ne serbi. Dhe kush kopili serb dhe burri i serbes. . Mallkimi qofte mbi te dhe pjellat e tij.

                  1. G
                   Gerdeci

                   "Ed drogen" e sat'eme o Fat hale.

                   1. C
                    Columbo

                    111 vjetori i Panvarsis nuk kishte asgjë të re, me përjashtim të disa turistëve nga diaspora që marshonin aty ku zhvillohej parada ushtarake dikur.

                    1. H
                     Hoxhe shuraku cmute do ne shqiperi

                     Te shkojne ne pidhin e mitrave dhe grave te tyre ne turqi. Jane mbetje sperme otomane.

                     1. A
                      Antonio Banderas

                      E ti qfare sperme je o pjell greki ta qifte Perndoria Osmane pidhin e mamit

                     2. R
                      Ramadani

                      I nderuari Anastas Janullatos eshte arqipeshkop i komunitetit orthodhoks ,,,dhe skan pune qe e shajne turkoshqiptaret ,,ata te shikojne hoxhen e tyre ,,,,allahu akbar ,,,

                      1. B
                       Bajgat e pushtetit.

                       Festat jane te bukur dhe mire bejme qe i festojme. Si popull duhet te bejme me shume, se kemi shume per te bere per kete vend. Vendimtare eshte te pastrojme vendin nga hajdutet ne pushtet. Keta jane bere shume te rezikshem e cdo dite e me shume po na pine gjakun. Nje pyetje per te gjithe hajdutet te veshur me pushtet: A mendoni se mund t'ja hidhni pa u lagur? Une them, kurren e kurres. Kushdo qe te jete president, kryeminister, kryeparlamentare, minister, deputet, punonjes kudo te jete nuk mund te mos zbulohet e te mos denohet heret apo vone. Sot kush vjedh eshte i respektuar. Gabim e keni. Mos harroni nje gje, haka e popullit do te zere cdo kend. Turp per ju te gjithe, qe i vute vetes njollen e hajdutit, turperuat veten dhe familjet qe nuk ju thane ndal ku shkon. Zoti eshte nje dhe me mire se kushdo, ai di te mare hak. Ju kemi lene drejtesine dhe Zotin. Qofshin te pameshirshem per te gjithe bajgat e vendit. Harram e paci besimin tone.

                       Lini një Përgjigje