Ilir Meta i shkon Berishës në zyrë

23 Nëntor 2022, 10:42Politika TEMA

Ilir Meta i shkon Berishës në zyrë

Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha po zhvillon një takim me kreun e Partisë së Lirisë, Ilir Meta.

Ky i fundit ka mbërritur në selinë blu paraditen e së hënës dhe ndodhet në zyren e kryedemokratit.

Ky takim, vjen pas protestës së 12 nëntorit dhe asaj që pritet të zhvillohet më 6 dhjetor, në një njëjtën ditë kur do të mbahet në Tiranë, Samiti BE-Ballkani Perëndimor.

Deri tani, Ilir Meta nuk ka konfirmuar nëse do jetë në protestën e 6 dhjetorit.

2 Komente

 1. s
  shqupi streha krimineleve

  hajdutet mblidhen te shpella e ali sali babait.

  1. q
   qi mem'ngjes dun me e bo ate gjo e qihen ?

   e kam si proces rutine tregojn rojest personale ,qe e bojn cdo mengjes . I bojn Gojore njeri-tjetrit sepse keshtu thone tregojme qe jemi ala bashke dhe se e dum njeri tjetrin ! pune Pederash

   Lini një Përgjigje