Ilir Meta rrëfen dramat e fëmijërisë: Shkova me çunat nga liqeni, më vodhën këmishën!

20 Janar 2023, 15:30Politika TEMA

 

Ilir Meta rrëfen dramat e fëmijërisë: Shkova me çunat

Në një intervistë ndryshe kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta ka folur në emisionin ‘7 pa 5’ mbi pasionet, fëmijërinë e tij dhe karriera në politikë.

Nga liqeni Artificial, i veshur me kostum sportiv, Meta tregoi detaje të pathëna nga jeta e tij dhe pasionin për sportin.

Meta tregoi ndër të tjera se si bashkë me shokët e fëmijërisë shkonin fshehurazi në liqenin artificial për të kaluar kohën pas mësimit dhe pas stërvitjes. “Çunat dilnin pa leje. Kur vija me çunat e lagjes time këtu, më vodhën dhe këmishën. Dhe u zbulova nga prindërit e mi. Se unë iu thoja që po iki në Pallatin e Pionerit. Por u zbulova se isha te liqeni”, tha Meta.

16 Komente

 1. s
  shqip

  Mos, cfare fatkeqesie. Propozoj qe te hapet nje numer llogarie ne Banken e Shqiperise, ku shqiptaret e pasuruar nga "puna e palodhur" e Like floririt, te dhurojne para qe ti blejme disa kemishe te reja atij. I shkreti, nuk ka para te bleje as kemisha, pale me per te tjerat.

  1. F
   Fatmir Okaj

   Ngjat’jeta Ilir Meta azgani bashpuntor I dokprof Sali Berishs. Burra kombi famile nershme

  2. f
   floririn qe te akuzon saliu ku e ke

   sa thenie te zgjuara nga nje gomar,cfare kuptimi do kete ky rrefim?apo meqenese ketij i vodhen kemishen shoket,dhe ky duhet te na vjedhe neve te gjitheve.

   1. k
    k

    Dorëzo gjënë e vjedhur popullit, more fshatar robqirë.

    1. K
     Klimax

     Paske kaluar traumë të madhe more Metaj!!! Vëthë në vesh jua kishe patriotëve një jetë të tërë. Për një këmishë që të vodhën, gjysmën e Shqipërisë ju vodhe! Bravo! Shumë i zoti!

     1. T
      TURIEMIGR

      PRA U ZGJIDH DHE DILEMA SE SI U KTHYE NE SUPER HAJDUT, TRAUM FEMIJERIE ,

      1. d
       dhe ti u Hakmore dhe Vodhe Thesarin e Shtetit o ko

       po mer Kokbythe ,dhe ti nuk e harrove ate qe tebon cunat e tirones , ata qi banonin ke Shallvarja . dhe kur u rrite dhe idiotlliku te coj per ca muaj KM u hakmorre per gjithcka edhe pse Zoti te ta ber kaq te shemtuar ,sikur ta kishin fajin ata Cunat e Shallvares dhe Shteti Shqiptare dhe Vodhe Thesrin e Shtetit e pastaj ne cdo Post cfar te dilte perpara , me mendimin se erdhi Koha qe ta Shpartallojme Shqiperine dhe gjithcka ka ajo ! Dhe sot po dridhesh si bushtra nga ethet e semundjes Kerme e Peshtire anti shqiptare

       1. Q
        QIMI

        Pse genjen Kur takoesh me ata te SHOQATES LTGB U KE THENE QE TE PERDHUNUAN Apo e thua per te mare ndonje vote

        1. V
         Vin

         prandaj u be hajdut , nga traumat e rinise i shkreti

         1. F
          Fuad Cela Verzheshtes

          Gomari i Skraparit Spiuni i Sigurimit te Shtetit, vetem gomarlleqe thote , keshtu i donte Berisha te tredhur hajdute pa tru fare mjere ky popull . Monika Zhulanjosja me turi mushke monster gatuan per Sali Kriminelin.....Poshte Plerat Rrnofte Partia e Tropojaneve me e krye Kriminelet Berisha . Bislim Ahmetaj, Xhevdet Mehmeti , Rudia Hajdarja e Azemit

          1. M
           Média kazan

           Ajte i rralle trimerije spiuni paska dale nga liqeni pa leje .Ky eshte lajme i dites tani te pyesim Moniken kur e ka ngren sallamin ...media visive dégrade

           1. l
            lopa

            o hajn ty nuk te vjedh njeri o flori je specialist hajnie hahahahahah

            1. T
             Tir Vasili

             E paskan qire ne bythe andej nga Liqeni

             1. L
              Lala

              PER NJE KEMISHE VODHE MILIARDAT E KETIJ POPULLI O MUT NJERI O FELLIQESIRE

              1. T
               Taulan fashmafia

               Te vodhen kemishen , kurse ju i lat shqiptaret pa brek .ai te pakten nje kemish te mori si su ngope....ne shtepin e te varit kerkojn per litar

               1. k
                kacaku

                Ky qenka kokra e mullarit ......me vodhen kemishen thot ......dhe ky nga inati vodhi dynjan .....e cleshko kemi patur president ....eh ore Edi Rama , po pse na denove kaq rende , cte kishim bere ?? Cfaj te kishim ??

                Lini një Përgjigje