Protesta në 6 dhjetor, Berisha: S’ka forcë në botë që mund të na pengojë

27 Nëntor 2022, 12:24Politika TEMA

Protesta në 6 dhjetor, Berisha: S’ka forcë në botë

Pasi policia e shtetit dhe bashkia e Tiranës i propozuan që protestën e 6 dhjetorit ta zhvillojë te sheshi 'Skëndërbej', Sali Berisha tha në një deklaratë për mediat se nuk kishte forcë në botë që do ta ndalonte këtë organizim.

Më tej ai theksoi se protesta do të mbahej para kryeministrisë dhe kërkoi që bashkia e Tiranës të mos përzihej.

“6 dhjetori protesta më e madhe do mbahet para Kryeministrisë, bashkia të mos përzihet se s’ka forcë në botë që mund të pengojë.

Ramës i intereson dhuna atë ditë por bën mirë që as dyert të mos i blindojë se do bëjë lajm botëror.

Jemi në protestë pro samitit dhe kundër Ramës”, tha Berisha në deklaratë për mediat.

 

15 Komente

 1. B
  Besnik

  Ashtu eshte, bukur e ke thene e keshtu thuaje gjithnje, o idiot!

  1. V
   Vranakonti

   Nuk je aq trim ti more Sali serbi muti,se nje malok koke trash je.Ti je nje pis njeri qe kerkon rremuj dhe t'i uleshautoritetin shqiperise por kete nuk ke pa ja arritur kurre o kafshe.

  2. k
   k

   Nuk e kuptoj përse nuk i bënte kaq karshillik ligjit kur ishte Enveri por i lëpinte bythën sikur ai tja pretendojte ?

   1. k
    k

    Ky është njeri i keq dhe pervers i arsyes.Ai nuk kerkon "tubim" ,por vetëm sebep për sherr sepse ka urdhër nga rusia të krijojë pështjellime ngaqë e kanë paguar dhe ndryshe do ketë pasoja.

    1. P
     Popull

     Shpellar, antishtet, antishqiptar , dru me pre, tok e xanun, destabilizues…

     1. B
      Bardha

      Shko se dote shkerdhejne ty e sheqeren ne bythe

      1. B
       Bredhi

       O felliqesire e kombit.

       1. B
        Bubuzhel Berati

        Je top per te tallur topet haaa nongrata komunisti sekretari PPSH sa trap eshte .

        1. S
         Shoku zenit

         Te qifsha argiten dhe super mbesen

         1. T
          Tit Xhani

          Qenit kur i vje ngordhja,shko e pshur ne dere te xhamise..

          1. N
           Ndue P. Gjini

           Ky njeri, sa here qeveriste e majta, bridhte neper dyert e Europes, duke shpifur ndaj qeverive te majta dhe duke kerkuar qe vendet europiane te mos e pranonin Shqiperine ne BE. Be me ne fund e mori vesh çfar perfaqson ky njeri dhe cili ishte misioni i tij anti euroatlantik. Ben gabim Policia. Duhet ta lere te protestoje. Ta shohin lideret e vendeve europiane se çfar perfaqeson ky grupim terrorist i cili edhe ne nje dite te shenuar per Kombin Shqiptar ky njeri kefkon ta nxije Shqiperine, ne nje kohe qe SHBA, UK dhe vendet e thera europiane e kane shpallur non grata familjarisht si hajdute, armik te demokracise dhe Drejtesise e si baxhkepunetor me kriminelet. E çfar ndryshon ne se proteston ky njeri? Ky vetem sa i rrit piket Rames e Qeverise. A, nese ka te dhena per cenim te sigurise, ti tregohet vendi.

           1. q
            qirsi Xenes

            salih du edhe ty met'qi

            1. s
             saleh hamuti shpelles

             po sllobodanka argita dhe xeni me karminen do jen vall ne Protesten e Familjes ?????????? uaahahahahahaha ,shpellar sa i dhim dukesh para ksaj Bote .Si Sadami do perfundosh ,do te qisin nga kanalet e urjave te zeza hahahahahaah o sa kom qesh ,kur bo edhe ky Jashteshqiotje si gjasme Politikan haaaaaaahhahahahaaaa .Po dridhet dite e nate prej Aarestimit qe mundet te vij nga casti ne cast .,papritur siedhe SEKUESTRIMI PASURISE Vjedhur Shtetit Shqiptare pederasti vicidolit

             1. x
              xhoxhi

              Ky torollak sikur e ka të vetën Shqipërinë.Policia duhet ta arestojë me këtë rast sepse vetë deklaron se ska polici në botë që na ndalon.Më 6 dhjetor është rasti që policia ti tregojë vëndin këtij shëmtire ..

              1. P
               Protestuesi ne mungese me 6 dhjetor

               Xhindi sali ka kopjuar nga shoku Enver: ''S’ka forcë në botë, që mund të na pengojë'' në rrugën e socializmit! Perpara! Me gerdallen mund te shkohet vetem në greminë, Te gjithë të japim ''jetën'' per liderin e mdadh, salhinë!

               Lini një Përgjigje