Nard Ndoka: Zgjodha Berishën se Basha më preu në besë

17 Mars 2023, 18:17Politika TEMA

Nard Ndoka: Zgjodha Berishën se Basha më preu në besë

Për të folur për zhvillimet e fundit politike në Partinë Demokratike, në rubrikën Intervista e Ditës në Dritare TV ishte i politikani Nard Ndoka. 

Ndoka u shpreh se aleanca e tij është me Berishën, pasi ish-kreu i PD Basha e preu në besë, si dhe e djathta shqiptare do mbështesë Berishën.

“Marrëveshja konsiston në peshën elektorale të çdo partie. E djathta nuk ka asnjë fragmentizim, këto janë hapësirat e reja të pluralizmit. 

Kandidatët e Primareve do të mbështeten edhe nga parti të tjera të vogla. Alibeaj nuk është kryetar, ai është vetëm i mandatuar nga Basha. Tani dihet botërisht se Basha është i mbështetur nga Rama”, u shpreh Ndoka.

10 Komente

 1. S
  Shkelqesia e tij, Magjari i Surrelit

  Shqiperia marshon! Nard Ndoka $ Edmond Spaho

  1. P
   Pjeter

   Po ci duheshin Bashes nastradina si puna note, o fallsifikus dipllomash!?

   1. M
    Martini

    Nard Nastradini

    1. M
     Mekaniku

     Po ku i kupton situatat politike ky saldatori Vaut të Dejës . Mos ha vini re aq ka , dhe ashtu vepron . Atij i ka qorruar sytë dhe i ka tharë trutë e kokës saldatriçja dhe O2 .

     1. s
      spata

      Malok i ndershem por shume budalla .

      1. k
       koli

       O Zot, prape kete idiotin ne parlament?!

       1. Q
        Qefserja

        O Nardo, qafsh mu mbulohu se ma bone burrin gay duke t’pa shtri me brek grash gati per s@ks!

        1. L
         Lejleku.

         Nardi ti je me i bukuri i shpendeve.

         1. U
          Ushtari.

          Jepi Nardi bej solar.Po ruhu se mos hash nga mbrapa ndonje ...... E kupton vete ti.Jo per ndonje gje por mos u merakos edhe po e hengre mire do te beje.

          1. x
           xen bythqiri buzpidhi

           Ky me duket se e ha llarin ...se si dava bythqiri te jep pershtypjen ...

           Lini një Përgjigje