Rama-Begaj, misteri i takimit në Presidencë

17 Mars 2023, 14:00Politika TEMA

 

Rama-Begaj, misteri i takimit në Presidencë

Kryeministri Edi Rama pritet që ditën e sotme të zhvillojë një takim me presidentin Bajram Begaj.

Mediat bëjnë me dije se takimi mes Ramës dhe Begajt do të zhvillohet në Presidencë.

Deri më tani ende nuk dihet se çfarë do të diskutojnë, ndërkohë nuk ka asnjë reagim zyrtar nga Kryeministria apo Presidenca lidhur me takimin e Begajt me Ramën.

 

 

 

3 Komente

 1. L
  Lam Qafoku

  Jo mre çun se so nonji çudi e modhe. Bajromi ka pjek kafen taze eno Edua po shko te ky dylberi. amon kinse kinse dy llofe thoja ti Edo ktij firari. Bij llafit serbes ene kur t’qisi kofen e t’ulni dyst n’shilte, thuji ti: bajramo sido me u vertit muhabeti pergjegjnia osht e personit.

  1. R
   Real

   Shume servil i peshtirosur ky Bajrami i presidences.

   1. P
    Pilo Lala

    Nuk ka asgje te fshehte, po emerohet kreu i ri i SHISH, Kryeministri i paraqiti emrin e propozuar prej tij. Presidenti do e verifikoj,

    Lini një Përgjigje