Rama ndan fotot nga takimi me presidentin estonez: Kënaqësi të pres për herë të parë Alar Karis

8 Qershor 2023, 13:56Politika TEMA

Rama ndan fotot nga takimi me presidentin estonez: Kënaqësi të

Kryeministri Edi Rama ka pritur në një takim për herë të parë presidentin estonez Alas Karis.

Kreu i qeverisë ka ndarë disa foto nga takimi me presidentin estonez.

"Kryeministria - Kënaqësi të mirëpres për herë të parë presidentin estonez Alar Karis", shkruan Rama. 

 

1 Komente

  1. R
    Real

    Gazete dhe gazetar qenef. Edhe pse dihet se Rama eshte i gjate me gjatesi trupore keto na e paraqesin kete takim me Ramen ne shkalle dhe mikun poshte,ku Rama duket lart nga ana grafike se helbete Ramuti duhet paraqitur si Skenderbeu sic thote Spiro K..ri apo Spiro pajdhi

    Lini një Përgjigje