Te fundit

00:44

22:40

22:25

22:10

22:10

22:00

21:50

21:40

2023-03-29 21:56:00Sociale TEMA

14 Komente

 1. x
  xhoxhi

  O hajvan gazetar shko dhe veri vetë dinamitin çpret?

  1. V
   Vëzhguesi

   Ky nipi i Husniut është ka është rritur në bllok të udhëheqjes dhe atje nuk ka patur kurrë kulla të larta po vetëm vila . Nuk ka faj nipçia se nuk do pengesa të larta , prandaj mendon që ti hedhë në erë me dinamit .

  2. 1
   1

   O zot vetem te minat,tritoli,kallashi e kane mendjen keta gjith(byth)olloget.Shko ne Manhatan dhe shiko si jane gradacielet dhe eshte zona me e shtrenjte.Bota ecen,zhvillohet keta duan te mbeten te qerpici e sarasa

   1. a
    asdfghbn

    Lum partia qe te ka!

   2. S
    Selitasi

    O sa di ky idioti, nuk ka teme te mos japi mendje, eshte i mencur kopili, apo nuk imiton Ramen kur i bene duart tamam si ai, do ta mbaje mire me te gjitha krahet, eshte erudit bastardi. Aman o Tema, injoroheni kete palaco, se e dime kush eshte dhe sa ka. Shpifesira.

    1. D
     Drejtësia

     Si fillim, duhen minuar mendjet e minuara.

     1. D
      Deglisi

      Terrorize qe filling me thirrje te tilla

      1. G
       Gerdeci

       Po fillojne t'i ikin edhe trute nga koka kesaj funderrine.

       1. .
        .1389

        I believe in miracles! ????TNT????????????

        1. T
         Taulant

         perfundimisht ka rjedhur. Eshte pa sherim!

         1. G
          Gurabardhi

          Ja ku është terroristi, pse e kërkoni më larg. "T'u vëmë minat kullave, thotë ai.

          1. 3
           3D

           Pse mo Andi? Lali Eri na ka thene se ajer kemi sa te duash. Keshtu qe kur na u mbarua cdo pellembe toke, filluam te ngjitemi lart e me lart. Tani do thuash ti qe e beme kryeqytetin si dhome gazi, por kjo nuk perben problem se ne vilat i kemi ne zona te gjelberuara jashte dhomes se gazit.

           1. L
            Lili

            Lidheni kete idiot,ju dhimkan njerezit ketij miu qe jeton ne vila neper gjithe vendin.Me se i ka bere,me leket e ketyre artikujve te qelbur qe shkruan.

            1. E
             Enes

             Bushat je shume vone tashme. Nuk kemi kaq sasi tritoli. Sa i perket Kellicit, nuk e votoj kurre edhe pse nuk e duroj dot Veliajn. Kellici vjen i uritur

             Lini një Përgjigje

             20:20 Sociale 16 komente

             17:38 Sociale

             16:35 Sociale 87 komente

             16:16 Sociale 2 komente

             15:54 Sociale 3 komente

             14:48 Sociale

             14:28 Sociale 7 komente

             10:13 Sociale 16 komente

             09:44 Sociale 5 komente

             09:14 Sociale

             Më të lexuarat

             13:30 Kronika 52 komente

             09:51 Kronika 14 komente

             16:35 Ekonomia 23 komente

             11:13 Kronika 24 komente

             09:08 Kronika 36 komente

             10:25 Kronika 25 komente

             Blog Tema

             17:12 Blog 38 komente

             16:20 Blog 4 komente

             14:03 Blog 8 komente