“Ti shok ke gomarin” - Ilir Meta zihet me komentuesit për… qenin: Turp të kesh që flet kështu për Mogin! Nxirre fytyrën tënde të vërtetë e krahasoje me të në pasqyre o patronazhist i lodhur

29 Mars 2024, 11:57Politika TEMA
“Ti shok ke gomarin” - Ilir Meta zihet me komentuesit

Ilir Meta ka postuar një foto me qenin e tij me emrin Mogi, në rrjetet sociale.

Kaq është dashur, që komentues të shumtë të tallen me të.

Por Meta nuk është përmbajtur dhe iu është përgjigjur disa prej tyre.

Njërit që i “ofendoi” qenin, iu përgjigj kështu:

“Turp te kesh qe flet keshtu per Mogin! Nxirre fytyren tende te vertete e krahasoje me Mogin ne pasqyre! Shume patronazhist i lodhur dhe i perdorur qenke”.

Ndërsa një tjetër i shkruan se ai për shok ka gomarin.

“Ju patronazhistet jeni edhe raciste, pervecse arrogante dhe te pacipe”, iu përgjigj Meta komentuesit, që i shkruante ta linte qenin dhe të merrte gomarin për shok, duke qenë se ai ka dalë me një të tillë në foto.

Ndërsa një tjetër i kujton vjedhjen e floririt të Kërrabës.

“Sa rende qenke shoku patronazhist. Te shkuara dhe kurajo”, i përgjigjet Meta.

35 Komente

 1. L
  Labi

  Më vjen keq, seriozisht për këtë njeri. Sigurisht ka qenë një njeri me karakter të dyshimtë qysh në fillim të themelimit të PS. Por karrieristet nuk kanë moral. Por kur ky karakter kthehet në armiqësi, atëhere individi bëhet anormal. Sigurisht nuk i besoj te gjitha akuzat ndaj tij, por mjafton ky qëndrim publik tregon se paku një mungesë karakteri politik.

  1. r
   raK komplet qenka bo

   Ky eshte katosur fare...

   1. U
    Une

    Mogi vjen nga bashkimi i emrave: Monika,Gomari,Iliri.

   2. D
    Dr. Adhamudhi kolegu i Sa-Hales

    O Labi, po ju njiheni dhe sit te zgjuar more... Po si nuk i besoke te gjitha akuzat more burr, po Prifti t'a nxorri me video 7%, vila e Lalzit apo dreqi e di sa banesa apo pallate te tjera, afaret CEZ, "besniket e tije qe vuri tek drejtoria kombatare e ndertimit te rrugeve apo ata LeShIstat e flaket te cilve Moni (Baxhella) u merrte kaparin prej 50-100 mij eurosh per t'i ven ne poste te rendesishme ku punonin per Partin dhe xhepat e tyre... Aka ne Shqiperi ndonje nga ato shoqerite per mbrojtjen e kafsheve...!?? Shpej me i lajmeru qe te shpetojn Moglin e shkret nga ky Gomari! Hahahaha!

    1. H
     Himarioti

     Kush ka më shumë mend, Mogi, apo Meta? Të paktën qeni është kafshë besnike ...

    2. T
     Tironci

     O Ilir mos i nderro shoket si mreti grat , qendroi besnik gomarit ai esht shoku jot me i mir , na ke çu dhe selfi me gomarin , ???????????????????????? shiko sa esht merzit me ty .

     1. k
      k

      Fshatari injorant dhe hajdut i korruptuar robqirẽ, duhet tẽ dorēzojẽ gjēnē e vjedhur popullit shqiptar. Pastaj tē na tregojē foto me familjen Adams.

      1. A
       Andy

       Nuk ka future me te shemtuar se jotja , e ke tamam sikur ke dale nga gjirizet

       1. J
        Je njeriu me i Uryer brenda dhe jashte Shqiperise.

        I more ne qafe Femijet qe i ke sjedhur ne jete vetem e vetem per te bere huf huf me Moniken ! Ne vend te dalesh em Gruan dele me qenin eshte pse kafshet jane qenje te dashur ... Mos e fale gruan .... dhe ben per grua qenin ! se qeni do qenushen dhe jo fytyre gomari si e jote....do ta hashe shume shpejte se po flene ne (Matrazaet ) dysheket dhe ne jasteket qe eshte djersa e te gjithe qytetareve te varfer.....qe ju ke vjedhur.....i zgjuar do te trgeohet Ai / Ajo qe ka bashkepunuar dhe te largohet nga ty ho kriminelle jo i lindur por u bere kriminel ne kohen qe fillove te riteshe....Duro se do te perjetoshe " Ferrin " qe ne hender skishe per ta pare...

        1. J
         Je njeriu me i Uryer brenda dhe jashte Shqiperise.

         I more ne qafe Femijet qe i ke sjedhur ne jete vetem e vetem per te bere huf huf me Moniken ! Ne vend te dalesh em Gruan dele me qenin eshte pse kafshet jane qenje te dashur ... Mos e fale gruan .... dhe ben per grua qenin ! se qeni do qenushen dhe jo fytyre gomari si e jote....do ta hashe shume shpejte se po flene ne (Matrazaet ) dysheket dhe ne jasteket qe eshte djersa e te gjithe qytetareve te varfer.....qe ju ke vjedhur.....i zgjuar do te trgeohet Ai / Ajo qe ka bashkepunuar dhe te largohet nga ty ho kriminelle jo i lindur por u bere kriminel ne kohen qe fillove te riteshe....Duro se do te perjetoshe " Ferrin " qe ne hender skishe per ta pare...

         1. S
          Shkelzen

          KOmentuesi ka ofenduar gomarin. Gomari as vjedh flori as nuk bene korrupsion te kapur me video. Gomari vetem punon dhe shkon atje ku e con ti

          1. T
           Tironci

           Nuk e ka fajin ky zagar.Fajin e ka SPAK qe e Len kete plehre te livadhise akoma.

           1. E
            ENTSOE

            Ky nuk Ka lidhje me gomarin, por eshte nje shtaze grabitese, si hiena per shembull!!

            1. D
             Dorezo pasurine e popullit o kok gjym

             Te eshte bere surratit si bajg lope e thare,,,Jan populli o BQ skraparit,,,,Jo patronazhist Sic i quan ti,,,je fytyra me e urryer e shqiptareve,,,

             1. L
              Ladi

              Burrs me qenusha kurvash, tamam si tutor rumunesh ????????????

              1. I
               Inati

               Iliri eshte klasa e perparuar e Shqiperise! Na mallengjen me fotografi me qenin ku goja e ilirit eshte me e madhe se koka e qenit. Idjoti shqiptar qe u be miljarder! Monika na mallengjen me macet qe i ushqen ne tasa floriri. Baxhelle qe turperon edhe fshatin ku ka lindur. Valle keshtu jemi ne shqiptaret???!!!

               1. A
                Avash more djem

                Mis e shani kaq fort se “Gjikandi” juaj na e beri prrsident, si ka mundesi te jete gomar?

                1. A
                 Aron

                 Per te ardhur keq si jane katandisur. Shikoje pak surratin e Like Floririt. As floriri i vjedhur nuk u beri gje as ketij as asaj sharabajges, Monikes. Nuk e di kush me tru ne koke vazhdon tu shkoj mbas ketyre vemjeve.

                 1. B
                  Beksi

                  Keto foto mbar ores 24. 18

                  1. S
                   Satër

                   Kur e bëm president nuk ishte kaq i shpif sa në sot!

                   1. .
                    .......

                    A o koqe mashkull qe te kan ik bletet me koh e me vakt

                    1. P
                     Peshkatari

                     Gjynaf qe te kan quajtur Ilirin mire do ishte te quanin Qilir

                     1. K
                      Kol

                      Më i bukur qeni se fytyra e Like floririt! macja ka 8 banjo po qeni sa ka?

                      1. q
                       qazim

                       Je aq i shpifur fizikisht dhe menderisht o fytyre sa qe nuk ka njeri qe te mos urreje ne kete vend.Dalja jote vend e pa vend ne medja,vetem e shton urrejtjen ndaj teje dhe familjes tende,me sakte gruas tende idiote e te padurueshme.Shporru o njeri e mos u duk me me fytyren tende te ndyre.

                       1. L
                        Leshelija

                        Qenka me simpatik se i zoti, e mendoj se duket edhe me i ndershem. Nuk di se si mund te duket Mona me macen .

                        1. f
                         fredi

                         O Zot ky eshte i teri gomar por turpi i madh eshte se ky gomar eshte kryetar partie,ka qene minister,kryeminister e president dhe keshtu i bie qe jemi udhehequr nga nje gomar i madh,me sa duket prandaj nuk po e arestojne sepse nuk ka ligj qe te denohen gomeret.

                         1. T
                          Trimi

                          Me i bukur eshte qeni se ky tironci i pazarit ri.

                          1. E
                           Eshte i metë dhe i shemtuar

                           Ky hajvan i peshtire edhe kafsheve ku kall dadën me pamjet e fytyres shemtaraka, te cilen na e shfaq perhere vetem. Siç duket, paska bere sherr me monen me shemtaraqe se ky. Ne kete fushe (te paraqitjes sa me shëmtire) jane gare te dy keta te marre burre e grua. Sa me shume dalin ne epublik, aq me shume fitojne ''dashurine'' e popullit, qe ndryshe realisht eshte URREJTJE. Ec perpara, çepanak! Te sigurte me keto brockulla, qe na shfaq, e ke vendin ne kazanin e inceneratoreve si material mbeturine e paricilkueshme.

                           1. O
                            Oazi

                            Ti zogu thiut vetëm emrin ke të mir Ti e kebërë dëm atë emër ILIR Ti meriton të quhesh derkuci Cufo , Jo për gjë po je një soj si ai , me shtat e surat sikur ini bigjak Interesant sa i ngjan E ke pyetur jot tëmë me kë të kazënë ?!! Keqnë dhe qjfli pa le Kush vinte me ty ju thaftë në rrëzë Kepatur qejf dhe aremin E di ti je rufjan e kam fjalen për OAZIN E doje tre e katërshe , je qeraza ti Normale i ke provuar të gjitha , njeriu eksploron Tu thaftë shpirti dhe mbec si koraku i vetmuar O njeriu më i shpifur i rruzullit Do ti vjellësh të gjitha zullumet që i kinibërë ju cifti shëmtuar këtij populli Kam shumë të tjera për ty monstër Të pafsha duke lypur o pleh e duke pëllitur si gomar rrugve

                            1. a
                             adi

                             Cili eshte Qeni ???

                             1. V
                              Vlonjati

                              Ti jo vetën që shok ke gomarin por je vetë gomar e kaluar gomarit o gomar IM.

                              1. p
                               populli

                               U plake e kurr su poqe ,te shkoi jeta koke loqe[

                               1. L
                                Lepurushi i pazarit nga Skrapari !

                                Fshatari nga Skrapari do tja hedhi FBI dhe Evropes ! ahhaahhaha te eshte ritur Lepuri ne barke ho Florri florri prej bakri....beharin nuk do ta shijoshe me ! duro Tika Tak Sekontat te jane bere gati...per ne Rec te shkodres .....dominote dhe buzhamet mos i haro tek Vila ne Lazer ahhahahh.

                                1. V
                                 Veterineri

                                 Nuk e kuptoj, cili është qeni i vëretë në foto? Më ngjajnë të dy njëlloj.

                                 Lini një Përgjigje