VIDEO/ Gaz Bardhi si badigard kamikaz i Berishës, përleshet me gardistët

20 Nëntor 2023, 09:33Politika TEMA
VIDEO/ Gaz Bardhi si badigard kamikaz i Berishës, përleshet me

Gaz Bardhi ka zëvendësuar Flamur Nokën mëngjesin e së hënës, duke u shfaqur si badigard i Sali Berishës në Parlament.

Teksa Berisha tentonte që të shkonte te foltorja, është ndaluar nga Garda.

Pas kësaj ka ndërhyrë Gazment Bardhi, i cili kërkoi që Garda mos të shtyjë dhe është përplasur me gardistët.

“S’ju vjen zor, e keni kthyer në shtet policor. Për ça ka i ke sjell këta? Për ça ushtroni kontroll? Kush jeni ju mo”, tha ai.12 Komente

 1. R
  Rezi

  Pse deputetë janë këta? Ata s’janë për punë, nuk duan të miratohet buxheti se ju vret sytë! Po pse paguhen këta njerëz? Do kontrollohesh që ç’ke me të se e ke përdhosur besimin e zgjedhësve, nuk po bën asgjë për të. Turp t’ju vijë, shkoni vetëm të dilni në TV jo për punë e miratim ose diskutim ligjesh.

  1. k
   k

   Shkojnë katunarët truma-truma, me I morë erë malokut Ke suma.

  2. T
   Tit Vasili junior

   Kush po e can k@rrin se cfare po ben opozita.

   1. U
    Uuuu Bardha opoziteeeeee

    Bardha nje e vrau ne Elbasan dhe futi qorrin ne burge . Punjosi gardes duhet ta padisi Bardhen pasi.e goditi

    1. N
     Noci

     Nuk ka shtet policor per dike qe thyen ligjet e shtetit kudo ne bote.Nuk ka pse ben perjashtim edhe çdo deputet shqiptar,te cilet tani kushdo e ka marre vesh,se po veprojnë ne kete menyre vetem per t'i bere presion drejtesise,sepse kerkesat e tyre e kane zgjidhjen ne GJK e cila ka mundesi te mos u jape te drejte,pasi per komisionet parlamentare ka ndryshime nga vete GJK.E gjitha kjo vetem per t'i vajtur ne ndihme Berishes per hallet qe e kane zene

     1. D
      DMK

      Gazi përleshje me garden hahahahaha hapu dhe

      1. S
       Sllobodanka

       Mos e nenvleftesoni Gazmend Bardhjin, se me porosi te tij dhe tropojanit Sali Berisha iui hodhen trute ne ere socialistit elbasanas Pjerin Xhuvani.

      2. D
       Dhëmbeli

       E kryen detyrën dhe për sot!

       1. R
        Rrofshin ppp

        Drejtesia eshte e barabarte per te gjithe njerzit pa pushtet Te pushtetshmit fshijne bythen me drejtsine "SPAKU VDIQ!!! RROFTE SPAK"

        1. B
         Berti

         Me ne fund Berisha po pregatit nje trashegimtar te denje me karakteristikat e tij. Eshte llafazan si “ gore” , qe reciton papushim te njejtat gjera njelloj si Ai. Eshte shpirtzi njelloj si Berisha dhe kete e provoi me vrasjen ne Elbasan ku 10 sec. pas vrasjes se Xhuvanit kur ai ishte akoma i shtrire ne asfalt krimineli Bardhi i thonte gazetareve qe ai e meritonte. Eshte i pabese njelloj si idhulli i tij. Ka pasion trazirat njelloj si Berisha. Ditet e fundit po perflitet qe Gazmend Bardhi mund te shpallet “ nongrada” nga SHBA si nenkryetari i bunkerit antiamerikan te Foltores.

         1. S
          Sali

          More legen Gazment. Bardhi Nuk Po. Te. Pengon. Maxhoranc. Te. Flasesh. Ne. Parlament Por. Jeni. Ju More. Te. Pa. Ulle. Qe. Po. I. Veni. Flaken. Parlamentit. Jeni. Ju. More. Mgskarenj. Qe. Nuk. Doni. Qe. Te. Flisni. Se. Nuk. Keni. C. Te. Diskutoni. Se. Jeni. Te. Pa Afte. Thjesht. Jeni. Per. Remuj. Bashke. Me. Bab. Saliun. Veni. Mend. Se. Keshtu. Me. Shume. Humbni Ju. Shikon. Populli. Kush. Punon. Per. Kete. Vend. Dhe. Kush. I. Ve. Zjarin Te. Gjith. Njesoj. Jeni Ju. Te Pd Fare. E. Keqe

          1. M
           Marin

           Mos me prek me dore thot rop@iri dhe e shtyne ate djalin. A ju shkedhefsha rracen tuaj te qelbur . Keni ter jeten vetem vidhni. Ju erdhi fubdi o rrac e ndyre. E dini sh mire qe ate vend aty ne paerlament do e shihni me dylbi. Orandaj jeni bere si biha.

           Lini një Përgjigje