VIDEO/ Gjergj Luca ndez një qiri në kishë për Monika Kryemadhin: Tani mos e rruaj më

23 Prill 2024, 18:37Politika TEMA
VIDEO/ Gjergj Luca ndez një qiri në kishë për Monika

Biznesmeni Gjergj Luca, ndërsa ndodhet në Barcelonë, është ndalur në një kishë.

Ai ka ndezur qirinj për njerëzit e vet, ndërsa një prej tyre e ka pasur specifikisht për “shoqen” e tij Monika Kryemadhi.

“I mbaj premtimet unë, erdha në kishë dhe ja po e ndez një qiri për shoqen time Monika Kryemadhi.

Po lutem për të dhe Zoti më dëgjoftë këtej nga Barcelona.

Amin mi Mona, aaamiiin”, shkruan Luca.

28 Komente

 1. m
  myslymi

  kryemadhi eshte myslymane ,,,shko ne xhami dhe lutu per ate ,,,,,

  1. L
   Luca për president

   O Zot Sa kam qesh, kishte komedi, drame, suspense, kulture

   1. D
    Demokrati me mend ne koke

    Sipas Kuranit hajdutit i pritet kemba e djathte dhe dora e majte. Te duket se eshte myslimane Monika? Myslimanet e reflektojne Kuranin ne sjelljen e tyre. Keta jane ateiste ose idhujtare. Nuk te ben emri mysliman. Por besimi ne Nje Zot dhe veprat e mira (sipas Kuranit).Paqe qofte

   2. P
    Peshku

    Haha i modh je !

    1. D
     Dule

     Magjar Dukagjini

     1. S
      Shkelqesia e tij, Magjari i Surrelit

      Shoku im!

    2. V
     Vjosa

     Mona ka ndrru fe ashte ba katolike. Mos e rruj fare Muna.

     1. P
      Prostituta Kombetare sali

      Me pelqen me shume pa rru! Shpesh e takoj ne Babrru! Pasi pijme dy birra, nis me e shalu! Dikur, Magjari i Surrelit, vdiste me e shalu! Tash, ne dore te Spak ka ngel per ta rru! Tek e fundit, ne burg me Xenin tim ka me perfundu!

     2. F
      Fahri Balliu

      Ky ma kalon dhe mua. Hahaha...

      1. S
       Serveti

       Ti lluca njesoj si mona baxhella je

       1. l
        labi

        Je që je ndiz edhe nja dy për lali Erin e Edushkën që na e zgërlaqi ai Reporti italian.

        1. z
         z.Gjergj luca mire e ke !

         z. Gjergj Luca e ka ne terezi e ka mare veten shyqyr Zotin....ngaqe dikur ka treguar qe ka prekur fundin..... fundja mire e ka qe tall carin si me Florririn ashtu dhe me Moniken e shallareve ...

         1. L
          Lesheli

          I madhi Gjergj Luca , Mutnika nuk eshte nga ato qe ke merak ajo u betua para gjith Shqiptarve e partise se vet dhe nga inati i Likes tani e tutje nuk ka per ta rruar - F A R E - e mban fjalen ajo .

          1. R
           Real

           Mos e perziej perendine me politiken more K::r .

          2. L
           Lindi

           Ky eshte me kar se Meta.

           1. M
            Malo

            Qeshni o karnakomentues qeshni, sa tju vije halli ke dera pastaj uroni tju zgjatet dere sa tja fusni vetes.

            1. x
             xheJ.eN.Bi

             Luc ,Mona nuk e rruan se do të ritet leshi.Ngaqë Iliri është gjithmon i dehur i duhet leshi për të gjetur vrimën.

             1. B
              Berti

              E mer Luc me trute Merluc.Si u pordhe kshu mer burre,ke qene alamet çuni.

              1. T
               Tironci

               Pyetja eshte per Krymadhin: Ta rruj apo mos ta rruj? Duhet pyetur c'do dite a e rrujte sot Mona? Po ne burg a do te kesh mundesi ta rrush sepse aty nuk ti lene veglat?

               1. N
                Nikulaj

                Dil o kurve nga kisha se te ka rende edhe Zoti. Ti burr kurv qe ben betem llape

                1. L
                 Leo

                 Gjergj LLuca KRYE HAJDUT dhe KRYE KUSAR ORDINER , që SKLLAVËRON GRATË dhe VAJZAT SHQIPTARE në Fabrikat i tija të KRIMIT dhe BANDITËRISË !!!! !!!! !!!! !!!! Gjergj LLuca NARCO-CRIMINAL me Certifikate , që JU PI GJAKUN GRAVE HEROINA të Elbasanit , duke i SHFRYTËZUAR , sikur tè ishin nga REPUBLIKA e KONGOS , duke i Paguar me NJÈ PAGÈ QESHARAKE prej 10 - 15 MIJÈ LEK të VJETRA në Ditë dhe duke i mbajtur nga 10 - 14 ORË në PUNË , çdo ditë , tek BIZNESET e tija KRIMINALE dhe MAFIOZE !!!!!!! Gjergj LLuca BANDIT , KRYE HAJDUT , KUSAR , NARCO-TRAFICANT i PËSHTIRË dhe i URRYER .

                 1. O
                  Oh sa kom qesh

                  Del nje down ambulant shetites si Gjergj Cari dhe ndez qiri per te gjallet. Atehere Gjergj ndiz edhe nje qiri per vete, si rrote cari qe je. Monika nuk ka se cfare te rrua,j se ja kane rruajtur te tjeret me kar.

                  1. m
                   mos beso te verteten !

                   Beni nje nder turpit: shkoni i rruani leshte se eshte bere pyll.

                   1. Z
                    Zaza

                    Mutnika eshte bere katolike Luca je i modh Meta hy ne burg keto dite. Ftoje monen ne fish city noj nate.

                    1. r
                     robi

                     bile dhe rri shqeto fare , fresk se breckat i ka harruar tek kroskoti i Tosit dhe eshte betuar se nuk do ti veshe me sa te jete gjalle per inat te Tosit qe e beri publike.

                     1. P
                      Peshku mesatar Luca

                      Pse e perdhos ate vend te shenjte o pisanjos jashte e brenda!

                      1. T
                       Trotski

                       Mire qe nuk e Rruan ma Moj Mona ,po a e Lan Ducin ? se te vjen era Arushe ,ma zi se Negrush !!!!

                       1. A
                        Asistentja e monës

                        Nuk ka kohë ta rrujt "prillin" mona. E ka thon vet: - Nuk më rruhet! Për pak ditë po vjen maji... Në maj i ka thon likja: mos u ndaj!

                        Lini një Përgjigje