Telefonata me drejtorin e RAI 3 dhe shkrimi i 'La Repubblica', reagon Rama: Emisioni 'Report' shpifje! U skandalizova nga qasja kriminale

23 Prill 2024, 13:30Politika TEMA
Telefonata me drejtorin e RAI 3 dhe shkrimi i 'La Repubblica', reagon

Kryeministri Edi Rama hedh poshtë si të pavërtetë lajmin e publikuar në median italiane 'La Repubblica' se ai ka pasur një telefonatë 'të tërbuar' me drejtorin e RAI 3 lidhur me emisionin investigativ “Report” transmetuar nga ky ekran.

Duke iu përgjigjur një kërkesë të Shqiptarja.com, kryeministri Rama thotë se u skandalizua nga emisioni me 'qasje kriminale' ndërsa La Repubblica ka fshirë shkrimin për 'telefonatën e tërbuar'.

Rama thotë se nuk ka pasur telefonatë të etiketuar si të tillë por thjesht një kërkesë për telefonatë lidhur me shpifjen më skandaloze të emisionit Report.

Ndërkohë Sekretari i Përgjithshëm i Kryeministrisë Engjëll Agaçi do të ngrejë padi penale për gazetarin të cilit, - nga përgjigjja e Ramës sqarohet se gazetarit italian i është përgjigjur një për një me shkrim pyetjeve të tij, në afatin e kërkuar prej tij, por ky i fundit nuk i ka publikuar. 

Reagimi i plotë:

Nuk ka pasur asnjë telefonatë me drejtorin e RAI3, po vetëm një kërkesë për telefonatë lidhur me shpifjen më skandaloze të emisionit Report, një episod për Shqipërinë e parë me sytë e shpifësve të mirënjohur të Tiranës dhe ku gazetari italian, me një paturpësi epike jo vetëm që nuk publikoi në emision asgjë nga përgjigjet me shkrim të pyetjeve të tij po me shkrim, dërguar sekretarit të Përgjithshëm të Kryeministrisë, po edhe u shfaq në një kanal ujrash të zeza në Tiranë ku foli për refuzimin e viktimës së tij për të dhënë përgjigje!

Ndërkohë sekretari i Përgjithshëm, i cili do të ngrejë padi penale për shpifësin, i është përgjigjur një për një me shkrim pyetjeve të tij, në afatin e kërkuar prej tij, në adresën e tij. 

Kërkesa për telefonatën, lidhej vetëm me këtë fakt të dokumentuar dhe të tmerrshëm për një ekran që paguhet nga taksat e italianëve dhe që u angazhua në një episod të turpshëm baltosjeje të Shqipërisë, siç ndodhte në vitet kur në median italiane shqiptarët shfaqeshin vetëm si vrasës, trafikantë, prostituta dhe hajdutë, ndërsa Shqipëria si foleja e krimit në Europë!

Kisha vite pa u skandalizuar me këtë qasje kriminale në emër të lirisë së medias, por e përsëris, nuk pata asnjë telefonatë të tërbuar me drejtorin e RAI3, me të cilin munda të flas krejt qetësisht vetëm pas gënjeshtre të radhës, që kishte dalë edhe në La Repubblica (e cila e fshiu gënjeshtrën) dhe në Syrin e ujrave të zeza të Tiranës, ku natyrisht për vetë natyrën e misionin e kanalit, gënjeshtra mbeti me shoqet e saj të panumërta në tubacionin e jashtënxjerrjeve të armiqve të betuar të çdo suksesi të Shqipërisë.

45 Komente

 1. U
  Ushtaraku

  Si na the apo harrove? Kur Italia therret ne themi Po. Ik tani laju borxhin, hap burgje per afrikanet per Italine. Asgje nuk ka ndryshuar, fashistet e Italise perseri na thone "Albanesi di merda". Edhe ti je nje merda qe te futi ne xhep Meloni.. ashtu si kallep 2 metra do te nxjerrin se shpejti si kondom i perdorur i Melonit.

  1. K
   Kalec Dega

   Rama eshte shume i besueshem per lexuesit e Temes ne vecanti. = Te merr ne tel Kryeministri per te sqaruar shpifje per regjimin mafjoz narko-bolshevik te Edvin Ramazonit.

   1. N
    Nul Moka

    Rama nuk është hiç i besueshëm për lexuesit e Temës.......... . Mirëpo më të besuesjëm se ai nuk ka...... . Poshtë komunizmi, poshtë komunistët dhe bijtë e tyre, poshtë spiunat dhe bijtë e spiunave!......... Ose më shqip, poshtë PD.

    1. l
     lori

     Gabimi fatal qe po bene Rama eshte se po bene Shqiperine pq bere qytetqre malokerin qe mendojne se po te besh floket me llak dhe kostum me kuadrata quhesh qytetar.Shikoini lopçaret si ecin neper qytete si prijsi i tyre legjendar nga dy metr hapin.keshtu qe pa civilizuar kete mesjete dhe vjen nje dite e keto bisha perseri lanen e rikthejne ne shurrtore,fillojne plaçkitjet dhe ridjegjet me ligjin e pyllit te tolkes se xanun !Ky eshte faji kryesor i Edi Rames se nese kryekrimi Berishe deboi pertej kufive te gjithe qytetarine e ketij vendi duke e zevendesuar me fshatarsine dhe malokerine,Rama duhet te riktheje qytetarine per tu bere garant i ecurise perpara drejt vendeve te zhvilluara,ndryshe ne mos sot neser Shqiperia do te rikthehet perseri ne vitet 90 me logon e kahereshme "O sa mëjr me ken shqiptar,o hej o hej o hej",kudo do te rimbillet bar ,o hej o hej o hej.

   2. C
    Cfurku

    Kur e pyeten se çfare grade ke pasur ne ushtri ai u pergjigje :- Robe lufte.

    1. E
     E verteta duhet thëne

     E verta ështe se politikanët në Shqiprie, në çoftë se mund ti quashë politikanë? 98/???? e tyrë janë të lidhur me bandatë kriminalë... Kushë do që invistikonë dhe nxjerrë të verteta para Shqiptarve, ështe i mirë pritur. Jo se ne nukë e dimë dhe kushë do që ta dijë se Kushë janë Edi Rama, Sali Berisha dhe ilir Meta, bashkë me banditë e tyrë.. Por si do çofët puna ështe më mirë kurë bëhët puplikê siç ishtë rasti me video e famshe Meta - Prifti... Hajdute dhe islamo-komunista nuke Kanë komsi...

     1. .
      .

      Te parin e ka fajin Rama, tradhtari i mutit qe shet vendin e vet tek te huajt dhe fajin e dyta e ka edhe ajo kurva fashiste sydale italiane qe perdori nje vend te vogel qe gjasme e mbajne si moter, per t'i rrasur plehrat afrikane qe nuk i do vete. Italia nuk eshte shtet mik, eshte shtet qe te gjen rastin per te shfrytezuar dhe per te futur thiken pas shpine, ndaj nje vendi te vogel si Shqiperia qe nuk ka mundesi te mbaje as popullin e vet. Itali e ndyre qe gjeti nje vend te varfer per ta perdorur si kosh mbeturinash.

      1. $
       $

       Te te sjelle verdalle edhe nje cope fashiste qe s'e merr seriozisht lider ne Evrope, dhe t'i japesh me qira territoret e vendit tend si kazan plehrash..turp

      2. E
       Eva

       Une them qe Rama te bej nje interviste me gazetarin e Report dhe nese ka prova, te tregoj versionin e tij te fakteve!

       1. L
        Lorin

        Nukkishte ndonje fakt aty Eva . Thjesht emision gazetaresk nga nje tv qe gjithmone ka qene ndermjet te majtes e ekstremit te majte . Kam 34 vjet ne Itali dhe nese ka vend me te ndyre ne luften e brendshme politike jan italianet .

        1. B
         Bir selmani i nënës.

         Liri, moj Larask e Qirilindjes, që dy gram tru nuk i paske!! ***** Korrupsioni ka përmbytur çdo qelizë të Shtetit Shqiptar .... Pashai Veseli i Surrelit është bërë si Salih Bastard Berisha në Versionin më të keq të tij, ndërsa ti Larask sulmon çdë komentues normal...!!!??? Çfar nuk ka të vërtet tek shkrimi i medias Italiane??? *** Nëntë Drejtor të Bashkisë Tiranë, e kapin Shtetin, vjedhin sa Munden, Ndërtojnë Hotele, shkëmbejnë favore si në mall të babës, Ti Larask na u del në mbrojtje....??? ***** Vite më parë në Itali, në Bashkitë e Milanos, për shum më pak se vjedhjet nën Bashkinë e Lali dhjerit, çoi në asgjësimin e klasës se korruptuar politike italiane.....Ti larask na flet për Italinë.... * Në cilën Bashki lëpinesh Ti Loriraskë??

         1. G
          Gazeta

          Nuk eshte thjesht nje emision por nje sulm politike qe te majtet Italiane kane te gjithe te drejten e zotit ta bejne. Cfare pandehu Rama qe shiste pordhe ne ekranet e Italise duke ju thene te majteve "bolshevike" dhe i lepihej ekstremit te djathte Italian se ata matane detit jane loqe? Vete i futi turinjte ne politike e brendshme Italiane. Mos mendo se e majta Italiane i intereson Rama, Saliu apo Becheti ata e kane ne tjeter vende qellimin dhe ky eshte vetem fillimi. Interesante qe motra Meloni ende nuk eshte shprehur, mbase e ben por te shohim. Rama do bente mire te merrte ne telefon motren Melonin e jo te na sqaroj telefonaten me gazetarin Italian.

          1. r
           ramazoni

           ???????????? report ka dencuar mbi 100 politikane italian dhe gjithmone me fakte.nuk ja ndjen fare per rama dan kafshen

          2. T
           Tarras-Bulba

           O Eva truqulle, ai po t'a thot, i'a ka derguar pergjigjet me shkrim, kupton ti tru laraske, me shkrim... Pra nqs ai langaraq gazetar i paguar nga Sa-Haleja apo kushdo tjeter ne inters te dallkaukve te Rithemelimit, nuk i tregon/flet/publikon pergjigjet me shkrim, por shkruan sic ka mar udhezimet nga ata qe e kane paguar, do e mos qe do te portretizonte Ramen apo kedo qe te ishte si nje te inkriminuar e fajtor. Rama s'eshte shenjtor, por eshte 100 mij her me i mire se plehrat e Rithemelimit me udheheqesin Legenkar Sa-Hale Berishen dhe udheheqesin e lavdishem te Partise se Like Floririt dhe baxhelles Muni-ka (e do) Karmodhin! S'besoj qe Drejtuesi i RAI-t te influencohet nga Rama, se do ia jepte pergjigjen ne vend po te ishte ashtu si shpifin langaraqet e medias e Qoftlargut apo Like Trutrashit.

          3. B
           Ben

           Perse eshte shpifje apo se flet per ty? Apo harrove qe ke shume te korruptuar ne qeveri?

           1. M
            Maks

            Per tu mbrojt nga ky skandal shko ne kanalin LA7 si kanal i pavarur dhe mbro fytyren tate dhe shqiperin e baltosur nga Berisha dhe zageret e tij te Syri TV Sic dihet ne itali po behet nje luft midis gazetareve antifashist dhe atyre we duan te mbyllet historia e antifashizmit Njelloj si tek ne qe po mohohet lufta antifashiste dhe po mbrohet ajo pro bashkpuntoreve te fashizmit

            1. A
             Alb

             Rama krimb ordiner i korruptuar dhe inkriminuar deri ne palce. Dhe thua po flasin keq per shqiptaret. Rama personalisht kujdeset qe ti nxihet faqja gjithe kombit

             1. N
              Niku

              Na jep ndonje prove ku Rama PERSONALISHT kujdeset qe t'i nxihet faqja gjithe kombit. Jemi larg Shqiperise dhe s'i dime te gjitha keto.

              1. I
               Iku

               Faktet i ke ne gazetat dhe mediat serioze italiane dhe nese nuk bindesh lexo dhe raportin e fundit te DASH. Por nuk besoj se je larg shqiperise, je vec larg realitetit, me shume mundesi ndonje patronazhist/e

             2. L
              Labi

              Ku eshte e verteta ne ate emision,nga sa pashe ishin thashethemet qe thuhen poshte ballokonit te Berishes cdo darke. Nga sa kuptova gazetari ka marr nje dore pare per kete reportazh.Rama nuk e kupton se e keqja nuk i vjen nga ne gazetar po nga te pa aftet qe mban rrotull deri ne qeveri.

              1. E
               Eti

               Pa merak se vetem te verteta ka thene gazetari italian. Madje shume pak ka thene nga e verteta e madhe mbi krimin dhe korrupsionin e rames me vella, shoke, shoqe, qeveri, bashki etj etj

               1. Z
                Zaza

                Rai 3 tv i komunisteve italian sposor saliu dhe putinet Foresti i tan preshit shehu. Ka vjedh pak tan shehu mbaje rama

                1. S
                 Smajl kadria

                 Ore djema qe ky edvini vje era mashfrim ska diskutim, qe ky Agaçja o i koruptum e klysh trafikantesh ska diskutim ajo qi boj cudi osh si ka ftyre ky zhgaravitsi i qeverise sone kampione botnore ne korruptim guxo e i telefono drejtorit te rai 3 pa i vu para asnje prove e fakt a thu se ai osht ish kapteri i ushtrise se hoxhes alfred peza qi e ka vu vete ne rtsh edvin po ke fakte e prova dil ke carlo bollino dhe jep pretendimin tat. Pike kjo osh rruga pa me fjalt e tu tbukra jena deri nfyt ne lale.

                 1. D
                  Dr. Adhamudhi kolegu i Sa-Hales

                  Or Smajl katnari, lexo se c'shkruhet dhe c'ka deklaruar Kryeministria, pastaj komento... Qe t'a marresh vesh or i trash, ne pergjigjen a dhen nga Kryeministria thuhet qe i jane pergjigjur me shkrim ati gazetarit te paguar nga babelja ne Shqiperi, dhe ai bastardi ka shkruar sic i ka marr urdherat dhe per llogarine e paguesve ne Shqiperi, Langaraqi Sa-Haleja me veglat e tij. Besoj se e more vesh tani dhe s'ka nevoj te zgjatem me shume.

                 2. T
                  Tirona

                  Eshte e drejta e Rames te protestoj per kete Shpifjet e Salih Malokut nuk kane fund dhe ai kete e quan lufte politike Aty te rri qeni,ne arrest shtepiak dhe shpejt do shkoje ne arrest me burg

                  1. P
                   PPSH NE PUN

                   Zoti ramut ti nuk vjedh e nuk je I korruptuar ato qe ke anash vetes vjedhin te gjith ti nuk vjen er fare ti je aq I pa korruptuar sa sa hurdha qe prite dhe nuk vjen er ramuti saliu likja pjell e ppsh klysha komunistash bira kurvash

                   1. Z
                    Zyko

                    Te doli boja komplet brenda e jashte vendit o ligetyra e atij kombi. Me vjen keq per mbeshtetjen qe te kam dhene.

                    1. A
                     Alex

                     3 Myskytiere ka shqiperia dhe keta Jane te paster si qelibari Edvini, Sala ,Iliri dhe jo vetem keta po dhe ata qe I ndjekin jane aq te paster sa kot ju bini ne qafe se po punojne aq shume per Shipwrine sa populli po ha me luge Argjendi dhe pak do tja bejne prej Floriri ,dhe jo vec ky popull por do sjellin dhe Afrikane se ka bollek! te hane dhe ata ,dhe you qaheni dhe akuzoni ,bravo Edush ec perpara me palle ne dore ,fuck off

                     1. s
                      sapa

                      Te akuzojne Kazanet kor ty o madheri!Ti je engjell!

                      1. N
                       Na mbyten maloket

                       O maloke komentues ne qoftese Rama qenka problemi juaj pranoj me kenaqesi qe te jape doreheqjen por me nje kusht ju te ktheheni nga keni ardhe.Do isha i lumtur qe kjo kerkese te zbatohej edhe ne shpetojme nga Rama dhe Tirana pastrohet nga muti.

                       1. d
                        demokrati

                        Rai3 ka qene domen i komunisteve te listes mitrokhin me lidhje te drejtoerdrejte te kgb, tani roli i tyre eshte ai i zjarrvenies ne Shqiperi.FSB nuk i mjaftojne propogandistet e Tiranes, per ta bere duxinfirmacionin me te besueshem i duhen pepinot e kuq te putinit, mos harroni balten qe hidhte Santoro dhe gad lerner.Kryeministri Rama perfaqeson Shqiperine, dhe balta eshte mbi Shqiperine.Politika mbi Shqiperine nuk mund te kete fytyren qe duan pepinot e putinit.

                        1. K
                         Koli

                         Ashtu eshte , nipi i byrose politike dhe djal i kryesise se kuvendit popullor…

                        2. © KENDVESHTRIM TJETER ©

                         Babalia në arrest shtëpie merret me çdo gjë për të nxirë çdo sukses të Shqipërisë! Me të gjitha mënyrat do vazhdoj panvarësisht veprimeve ligjore që do të ndërmerren.

                         1. f
                          fcb

                          Emisioni " Report " shpifje . Ti o boss ose je budalla ose i perlym gjithanej .

                          1. N
                           Niku

                           Kete aftesine e cuditshme per shqiptaret qe te nxijne njeri-tjetrin, nuk kam per ta kuptuar asnjehere. Ligesia dhe injoranca jane gje e madhe, nuk kurohen dot me ilace. Ju behet qejfi morrave qe italianet i quajne vrases e hajdute. Picke e s'emes. Keni c'keni inate me Ramen, kur vjen puna tek nje i huaj te ofendoje shqiptaret apo Shqiperine, mos u beni altoparlante te tyre. Nuk eshte detyra juaj te ndyni Shqiperine ne syte e botes. Si keta gazetarucet qe germojne lajme nga bota te shikojne ku kane bere krime shqiptaret. Ne cdo njesi matese te kriminalitetit, Italia eshte perpara Shqiperise me kilometra te tere, jo vetem me hapa. Shikoni vrasje, vjedhje, mashtrime, etj. per 100,000 banore dhe do shikoni ku renditen Greqia dhe Italia ne krahasim me Shqiperine.

                           1. O
                            Olti

                            Ky jo vetem i lidhir me boten e piste te krimit te organizuar por ky na genjen sy per sy.

                            1. A
                             Albania 2025

                             Lëre atë indinjatë se nuk ka nevojë ta thotë Rai 3,Çfryn kot ,,,Korupsioni në çdo fushë dhe në çdo segment të shtetit,, lidhje e kriminelëve me Politikën,,shteti mafioz,,hajdutëria,,,,çmimet më të larta më botë,,Gjykata që shet vendime,,Njerëz që largohen çdo ditë nga qeverisja jote dhe ajo Ordinere Opozitë që janë edhe ata si Hijena janë realitet që e prek çdo qytetar në jetën e përditshme,,,Je më keq se Saliu dhe Likja,,Ata të mbajnë ,,ose më mirë mbani njëri tjetrin

                             1. p
                              pretorian

                              Problemi ketu eshte , se kryeministri ose eshte komplet lolo, sharlatan dhe idiot, ose eshte shkerrdhata me e madhe politike, qe ka nxjerre Shqiperia. E theksoj kete, nga fakti, se Shqiperia eshte nje kenete e gjalle ne çdo aspekt, qofte ate politk, moral apo shoqeror. E them kete, se Shqiperia eshte vendi i dyte me i korrutuar ne Europe, pas Ukraines se Z-Eleneskit. Eshte qesharake, eshte e piste, e poshter, e shemtuar dhe pa nje fije morali, qe ti denon nje qytetar te thejshte, se s'paguan dritat, se ka "vjedhur" energji elektrike, se ti burgos nje kryeplak fshati, pse dikush ne fshat ka mbjelle kanabis, dhe kryeministri sharlatan, i shemtuar dhe shkerrdhate, nuk mban asnje pergjegjesi per zv-kryeministrin, per ministrat e njepasnjeshem te zhytur ne korrupsion, per shkerrdhatat e qeverise qendrore dhe vendore qe vjedhin pa ju dridhur qerpiku. Kryeministri, qe flet per moral politik dhe shoqeror, per pergjegjesi por, qe vet shmang, devijon dhe eviton pergjegjesine, e cila eshte kryesisht dhe teresisht e tij. ED RAMA ose eshte komplet idiot,gje qe eshte pak jo e besueshme, ose eshte i zhytur teresisht ne korrupsion dhe vjedh dhe perfiton dhe vete. Ky, qe dikur thoshte, se s'ka bir nene ose kurve te thote qe EDI RAMA vjedh!!! Tani ka shume bij nenash, por edhe "kurvash" qe thone me bindje dhe plot gojen, se EDI RAMA vjedh, eshte i korruptuar dhe favorizon vjedhjen. Shikoni si tallet, si mashtron, si mbulon dhe si konsakron korrupsionin masiv me E-Albanian? Kulmi i talljes qe ben qeveria e shkerrdhesave. Edi Rama, nuk ka vrare, nuk ka dhunuar fizikisht, si Mullah Berisha ka bere, po nga ana tjeter, ka vrare shpresen e shqiptareve, ka vrare te ardhmen e rinise, ka zbrazur vendin nga populli, i ka vjedhur shqiptaret, ka ngritur universitetin e korrupsionit, ka degjeneruar sherbimet qytetare, civile, ka legjitimuar mafien ne çdo aspekt, ka rritur taksat ne menyre galopante, ka krijuar nje hendek te madh social ne Shqiperi, ka zbehur sigurine dhe ligjin ne Shqiperi, ka rritur krimin dhe mundesine per krime te çdo lloji, ka shitur pasurite kombetare per interesa politike, nuk ka marre me referendum mendimin e popullit per shume gjera thelbesore qe i takojne pasurise dhe sigurise se shqiptareve. Deliri i tij eshte shume me i madh se dashuria e tij per popullin dhe Shqiperine. E ka shitur Shqiperine totalisht, dhe neser do shikoni si traditat, kultura, historia, patriotizmi do jene nje kujtim i vaget, ose te fshira totalisht nga filozofia e Sorosit, filozofi se ciles Edi Rama i perkulet dhe e nderon me shume se çdo gje tjeter.

                              1. P
                               Palluku

                               Bravo Pretorian. Por shto dhe nje gje. I perulet sorosit qe t'ia rrase ne bythe dhe i pergjunjet sionisteve t'ua marre ne goje. Ata komandojne realisht ne kete mut vendi. Dhe jane shume te rrezikshem. Nuk keni pare gje akoma si do perfundojne shqiptaret. Mjere kush te rroje e te shikoje.

                              2. .
                               .

                               Lejove vendin tend qe te perdoret nga Italia si kosh plehrash refugjatesh afrikane se ta kerkoi ajo fashistja e ndyre oportuniste pa shkolle, se do te rrise popullaritetin ne vendin e vet. Kush kerkon te perdore Shqiperine, ti je gati ta japesh ne pjate. Nga hajduti i Trampit tek plehra italiane.

                               1. J
                                Jeni bërë si Uqër të plagosur

                                Futja kot ,,Edo ,,janë të vërteta të gjitha për atë Organizatë Kriminale që na udhëheq nga varfëria në varfëri ,,Ti mbill kumbulla dhe ti hanë të tjerët,,Ti nuk di gjë,,Krimi udhëheq dhe dikton çdo politikë tënde dhe të qeverisë,,,Shtet Mafioz është pak,,Dhe mos dërgo patronazhistët nëpër shtëpitë e pensionistëve për anëtarësi të reja,,

                                1. Z
                                 Zyko

                                 Ky trimi kujton se mediat e huaja mund ti urdheroje e qorrollise si ne shqiperi. Anadollak I pandreqshem...

                                 1. A
                                  Asd

                                  Asnje skandal nuk e "mposht" Ramen, qe e qelbi Shqiperine. Mos nxitoni te me quani "Berishist" sepse jam dakort qe te gjithe jane llumi i ketij vendi. Shqiptaret duhet te kuptojne qe nuk na duhen kryeministra te forte as zoter te situatave, as intelektuale te paepur, as libra shkrues as gazetare podcastesh, as shpetimtare termetesh. Na duhet nje person i ndrojtur, i pasigurte, qe respekton ligjin dhe mendon si te beje mire punen e tij ...per vetem 4 vjet dhe as nje dite me shume. Gazetaret e huaj shohin skenen e perditshme poshteruese per gjithe shqiptaret dhe ne kulmin e miopise tone kombetare shkruajne ndonje shkendije qe te na zgjojne. Lajmet bucasin por ne populli gomar mendojme qe "nuk do jete e vertete".

                                  1. Perlat Spahiu

                                   u more edhiu I rames,qe te akuzojne tu more,perse ?per te korruptuar.cpune te bene vellai more edhiu I rames? ti do te thuash,punon me biznesmutin gazmendin nga cameria,qe gezon gjithe shqiperia.ke tre legjistratura qe je ne krye te korrupsionit.e filloi paraardhesi yt fatoq pijanec nano me ndihmat e operazionit pelikan ,me ndihmat e popullit te kosoves gjate luftes,dhe lejet e dhena per ndertim qe nuk keni lene lulishte pa betonuar,duke filluar nga parku i lodrave tek rruga e elbasanit,lulishtet i kthyet ne kisha e zhami.ku jeton more edhiu irames?ne rrugen muhamet gjollesha pallati 21 me di dhoma e guzhine.te rrajo kooperativa shqi-petare.

                                   1. p
                                    prokurori

                                    Të jemi plotësisht të ndërgjegjshëm se Edi Rama me dashje a jo,si asnjë lider shqipëtar i këtyreve 100 vjetëve të fundit, e ka ngritur emrin e Shqipërisë në nivele globale. E,pra kjo s’është pak.

                                    Lini një Përgjigje