VIDEO/ “Hajt se e Lulit është, s’ka problem”, momenti kur i vihet flaka tavolinës në Kuvend, Paloka: Po atë dogjët mo?

20 Nëntor 2023, 15:36Politika TEMA

VIDEO/ “Hajt se e Lulit është, s’ka problem”,

Zjarri që shpërtheu sot në sallën e Kuvendit, nga një flakadan dhe që rrezikoi të përhapej edhe me tej u ndez pikërisht në tavolinën ku ulet Lulzim Basha.

Në momentin kur gardistët ndërhynë për të shuar flakët, dëgjohen edhe replikat mes deputetëve Gazment Bradhi, Albana Vokshi dhe Edi Paloka, teksa flitet për kartonin e Lulzim Bashës, i cili duket se është djegur.

Vokshi: E Lul Bashës është, leje.

Bardhi: Hajt se e Lulit është ajo, s’ka problem.

Paloka: Po Lul Bashën dogjët mo?

 

 

8 Komente

 1. b
  bumci aldo

  Ju qifsha nerin e familjeve ku ti keni,shkerdhata prandaj ju kurre nuk do te vini ne pushtet

  1. A
   A

   Cfare lesh vendi eshte ky? A ka shtet ketu apo jo? Si lejohen keto shtaze ta bejne kuvendin lesheli sa here t'u doje qejfi?

   1. a
    astriti

    do ishte nje kryeveper sikur xhaxhi edi te porosiste rreth 150 kundragaz per deputetet e parlamentit shqiptar . do ishte nje pamje mbreselenese qe do te mbahej mend per dhjetra vite .imagjinoni deputetet duke votuar me kundragaz dhe saliu e flamuri ne sulm .ato armet kimike qe saliu si perdori ne 97 po i perdor tani si duket .me kete kuptoj qe situata per te eshte me e veshtire se 97 .kulari kesaj rradhe eshte shtrenguar shume

    1. a
     astriti

     do ishte nje kryeveper sikur xhaxhi edi te porosiste rreth 150 kundragaz per deputetet e parlamentit shqiptar . do ishte nje pamje mbreselenese qe do te mbahej mend per dhjetra vite .imagjinoni deputetet duke votuar me kundragaz dhe saliu e flamuri ne sulm .ato armet kimike qe saliu si perdori ne 97 po i perdor tani si duket .me kete kuptoj qe situata per te eshte me e veshtire se 97 .kulari kesaj rradhe eshte shtrenguar shume

     1. p
      pilo Lala

      Adriatik Lapaj eshte personi qe do shkaterroje perfundimisht llumin e PD, keta jane te gjithe te mbaruar, simpatizantet nuk i votojne me, kerkojne alternative tjeter.

      1. F
       Forca e ligjit këtu do duket

       Në se ka shtetë këto bastard terroristë duhet të vihen me një herë para ligjit pëtër sulmi terrorist ndaj një institucioni Kshtetusë

       1. M
        Majmunet lozin.

        Ai lloj kafshe qe e beri duhet te paguaje demin.Ti mbahen leket nga rroga cdo soj majmuni qe prish pronen e shtetit. Te shkojne nè shtepite e tyre dhe te djegin cdo gje qe eshte e tyre apo e vjedhur por vetem brenda shtepise se tyre.

        1. L
         Luli ja u nguli

         Luli ja u nguli ju nxori jashte loje haaa meruni me Bardhen

         Lini një Përgjigje