Te fundit

22:41

22:25

22:10

22:00

21:50

21:40

21:30

21:20

2023-11-04 18:42:32Politika TEMA

2 Komente

 1. D
  D

  Topi eshte prototipi i tironsit qe thot: Ne me lazem,cme duhet mua,dhe shullehet ne diell. E quajti Saliu horr bulevardi,dhe c’fare tha Topi,”Une flas me heshtjen time”. Shqip,bythe pambuk!

  1. p
   pilo Lala

   Arben Kraja duhet zhdukur nje ore e me pare nga SPAKu. Ne asnje kohe, ai qe shkarkohej nga detyra, vazhdonte te punonte ne ate Uzine apo Kombinat. Asnje Drejtor nuk e do neper kembe paraardhesin e tij, ai do punoje si ti veri gure nen rrota, nuk e duron dot suksesin qe nuk arriti dot vete. Levizeni Arben Krajen nga SPAKu, perndryshe ai do krijoje probleme brenda ne SPAK.

   Lini një Përgjigje

   18:20 Politika 17 komente

   18:10 Politika 6 komente

   17:50 Politika 3 komente

   17:36 Politika 6 komente

   17:16 Politika 5 komente

   12:13 Politika 10 komente

   11:39 Politika 3 komente

   11:16 Politika

   11:06 Politika 15 komente

   09:43 Politika 37 komente

   Më të lexuarat

   01:10 Kulturë 11 komente

   10:23 Dossier 2 komente

   15:16 Politika 13 komente

   10:17 Kronika

   11:33 Bota 13 komente

   14:18 Politika 10 komente

   Blog Tema

   20:50 Blog

   11:20 Blog 8 komente

   18:08 Blog 3 komente