‘Dashuria e çmendur’ mes zyrtarit nga Kosova dhe 60 vjeçares nga Shqpëria që përfundoi në vjedhje dhe shantazh!

18 Prill 2024, 19:39Rajoni TEMA
‘Dashuria e çmendur’ mes zyrtarit nga Kosova dhe 60

Zyrtari i Drejtorisë së Arsimit në Komunën e Prizrenit në Kosovë, Elbasan Shoshaj, është përfshirë në një konflikt me një 60-vjeçare shqiptare, emigrante në Itali.

Shoshaj po akuzohet se e ka shantazhuar 60-vjeçaren shqiptare me të cilën ka pasur lidhje dashurie.

Rrëfimi i saj zbulon raportin e tyre, që nisi si ‘dashuri e çmendur’ dhe përfundoi me dhunë, vjedhje e shantazh, shkruajnë mediet e Kosovës.

Gruaja që krijoi lidhje dashurie me Shoshajn ka deklaruar në një emision se është takuar tri herë me të, pasi kishin komunikuar përmes rrjeteve sociale për rreth 1 vjet.

Në takimet e tyre, ajo ka rrëfyer se i ndodhi ajo që nuk e priste, për këtë kishte kërkuar edhe ndihmën e Policisë në Shqipëri, por që nuk kishte arritur ta ndiqte penalisht pasi u kthye në Itali.

60-vjeçarja ka treguar se si e la burrin dhe më pas u martua me një të moshuar italian, por që pas një kohe u njoh me Shoshajn.

Ajo e akuzon atë se ia vodhi paratë kur u takuan, e madje ia ka shpërndarë të gjitha fotografitë që ia kishte dërguar, por edhe e ka filmuar nudo.

Takimi i parë mes tyre ishte zhvilluar në Shqipëri, ku kishin qëndruar bashkë në një hotel në Tiranë, por para se ajo të kthehej për në Itali, thotë se u përballë edhe me dhunë.

“Në gusht shkova në Shqipëri dhe thash ta takoj, ta njoh. Atje ndodhi gjithçka. Ky ishte i çmendur pas meje. Pas një viti e realizuam takimin e parë. Nuk e njihja si njeri. Qëndruam bashkë në hotel, në Tiranë.  Javën e fundit që do të ikja unë, më vodhi lekët, mi shkatërroi valixhet, mi preu rrobat, pantallonat e shkurtra. M’i mori të gjitha dhe iku në Prizren. Më pas erdhi prapë. Më nxiu, më dhunoi sepse donte të flinte në dhomë me mua. Ma mori telefonin, iku në Prizren. Më ka bërë foto lakuriq, në dush, jam duke u çmendur. Fotot e mija m’i mori dhe i shpërndau. Kjo ngjarje ka ndodhur në muajin gusht të vitit 2023.”

Gruaja në fjalë e kishte denoncuar rastin në Policinë në Shqipëri, por ka deklaruar se nuk ka arritur që të merret me rastin pasi shkoi sërish në shtetin italian.

Megjithatë, ajo rrëfen se kishte vendosur që të shkonte pas një kohe në Prizren, ku ka thënë se qëndroi për disa ditë.

“E mora Policinë, por kisha një javë kohë që të kthehem. E lash dhe erdha në Itali. Por ai vazhdoi. Shkova më pas në Prizren dhe nejta 4-5 ditë, e mora telefonin dhe disa gjëra. I kisha 900 euro dhe m’i mori që t’i mbante ai. Shumë keq u soll me mua. Isha e dashuruar edhe unë…Tre herë jemi takuar. Më ka shkatërruar, filmuar në dhomë, nudo… dhe i ka shpërndarë kudo. Ai është një njëri i çmendur…”.

7 Komente

 1. t
  ti, ti, ti

  ti nje rrote kurveqe duhet te te kishte shkerdhye ne dhome te nje reparti "hotel" me dhjete ushtar. prostitute ke ardhe prej italie me u shkerdhye ne kosove , . ke ardhe per dicka tjeter po ta ka hedhe ai 'i dashuri" para se te ia hedhesh ti. te ka dhene hakun. nuk thua sa here ne nje nate te shkerdhente ne hotel, na thuaj,ik o baxhelle a mos je gje nena e monika kryemadhit se keshtu ngjane per sa ke tregue?

  1. z
   zhigolo

   Kurviçkë me tapi,por kësaj rradhe ra në hundlesh.

   1. S
    Shkodrani

    Hahahaha ????????

   2. P
    P S E ?

    Nje kurve plake e rregur ne kete zanat , por edhe e mangut nga trute . As ia vlen te lexosh me tej ! Aventura te ngjashme me kete nga Kosovaret , shqiptaret e Shqiperise kane perjetuar me qindra , ne mos me mijra raste , qe i kane lene teper te zhgenjyer !

    1. S
     Sunitet nuk behen njerez, lloji i kafshes.....

     Turkish telesevda continue..... allah uakbar!

     1. P
      Pirdhu

      Ik ore mut, pirdhu nga portalet shqiptare!

     2. P
      Pet.

      C`kerkove more. Ta gezofsh.PO tregon vetem versionin tende te historise .

      Lini një Përgjigje