FOTO: Kush është polici që u vra në veri të Kosovës

24 Shtator 2023, 09:12Rajoni TEMA

FOTO: Kush është polici që u vra në veri të

Personi në foto është Afrim Bunjaku, polici i cili mbeti i vrarë në veri të Kosovës, pas një sulmi nga persona të armatosur.  

Afrim Bunjaku, polic i Rendit me gradën rreshter. Ai mbeti i vrarë pas sulmit në Leposaviç, ku persona të armatosur dhe të maskuar kanë bllokuar rrugën me dy kamionë dhe kanë qëlluar në drejtim të makinës së policisë.

Si pasojë e sulmit me armë në Leposaviç, mbeti i plagosur dhe një tjetër efektiv. 

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 03:00 të mëngjesit të 24 shtatorit.

15 Komente

 1. ÇEKIÇI

  Vrasjet e policisë se Kosoves në veri janë te orkestruara nga dirigjenti Kurti

  1. T
   Taulant, ish foltorist i zhgenjyer.

   plehr filoserbe nuk shikon c'behet?

   1. C
    Ceni

    Qenke rak o Cekic. Mjer ti per shpirtin tend te zi.

    1. F
     F-22 Raptor

     CEKICI, po cfare thua o njeri i mire?! Aludime e akuza te tilla jane te pavend, sidomos sot.

     1. s
      shqiptaret jane bashke ne cdo situate

      CEKICI Kurves Antishqiptare ; Edhe sekur Kurti ti shkerdhente Grate ktare Tertoristebe serb ,perseri ata s'do Komandoheshin nga Kurti o ta shkerdhefshin shqiptaret gruan e cte permban pragu fisqir minoritare

      1. E
       Ema

       Albin turku kurti e vrau policin...o koqevare te trashe.

      2. E
       Epirioti II

       Kurti dhe Vucic jane mjeshtra te intrigave dhe krijimit te incidenteve per perfitime politike. Nuk ka per te patur qetesi dhe zhvillim Kosova derisa ta thyejne qafen nga politika te dy.

       1. E
        Ethem Lalaj

        VO: 1.Ngjarje shumë e rëndë nga banda SËRBE..që do shfrytëzohet nga të 2 palët për të përshkallëzuar L3B në Ballkan. 2.Sërbia do mohoi ngjarjen dhe do kërko ASOSACIONIN..! 3.Kosova do këmbëngul për dënimin e vrasësve të Beogradit dhe mos pranimin e Asosacionit në kundërshtim me SHBA BE. 4.Negociatat KOSOVË-SËRBI dështuan nën drejtimin e BE dhe A.Kurti duhet të kërkoi SHBA për negocim.

        1. T
         Tani

         Çekiçi turp të kesh nqs ke nqs je Shqipëtar akoma më keq nqs je Serb kuptohet reagimi yt

         1. b
          bugazi

          Nuk eshte qdokush shqiptar nese shkruan shqip!!!

         2. e
          emigranti

          Ore c'jane keta " cekicna " qe nuk lene rast pa sulmuar qeverine Kurti dhe ne pergjithesi kombin shqiptar. Le ta marre vesht tani Lajcak

          1. T
           TURI EMIGR

           GJAKUN FAMILJA E TE NDJERIT, DUHET TJA KERKOI KURTIT

           1. T
            TURI EMIGR

            GJAKUN FAMILJA E TE NDJERIT, DUHET TJA KERKOI KURTIT

            1. P
             Pensionisti shqiptare

             Ngushellime te sinqerta familjes per dhimbjen e nadhe.Qent e politikes mos i pranoni ne mort ,se vetem do ju hudherojne me shume!

             1. D
              Dauti

              Rrofte MR Bini! Sa ti beni fresk Al- binit, keto rezultate keni o kosovar.

              Lini një Përgjigje