FOTOT: Trim i mirë, me shok… veten

14 Maj 2024, 11:58Sociale TEMA
FOTOT: Trim i mirë, me shok… veten

Për të disatën javë me radhë, mbështetësit e Berishës dhe Metës janë mbledhur për të protestuar para Bashkisë së Tiranës.

Numri i protestuesve është i kufizuar, por dhe ata që paraqiten aty, duken secili për hesap të vet.

Si ky protestuesi më poshtë, që ka grumbulluar një pirg me fruta-perime dhe vezë dhe i hidhte në drejtim të Bashkisë.

46 Komente

 1. N
  Nari

  PD eshte katandisur qe te therase ne protesta njerez me te meta mendore,sepse njerezit normale as nuk i hedhin syte jo me tu bashkohen neper mitingje

  1. F
   Fajtori.com

   PD = Parti e Dhunës!

   1. V
    Vranakonti

    Ne radhe te para ky eshte i semur me keq se Saliu. E dyta,ky fakir eshte paguar nga Saliu per te mare nje kore buke. E treta eshte se keta te foltores dhe te PL te Metes e pane se drejtesiia nuk po bene gje per protestat e dhunsheme dhe duke para se nuk po u bejne gje,ata vazhdojne me bomba molotov,veze,domate. Pra dhuna per ata u be profesion,nje gje e zakonsheme. Jane shume budallenj se, nuk mendojn se sa kosto ka. Po vijn votimet e 2025,opozita nuk votohet se jane agresiv. Agresivet nuk i do njeri te vijn ne pushtet. Me mire djepja bosh se sa shejtani brenda. Shqiperine do ta drejtoi Edi Rama si njeri i rregullt qe eshte.

   2. P
    Prec Ulaj

    Vendlindja: Tropoje Vendbanimi: Bathore Arsimi: Parashkollor.

    1. H
     Halla

     Shto: operacion heqje truri rnga Dr.

    2. Z
     Ziguri

     Këta janë kara, si puna e atij Muhamutit, gjenerali kokëbosh i Dullës, që do i binte me kokë edhe Moskës, edhe Uashintonit. Muhamuti ishte trim veç për qëngja në hell dhe pilaf e kabuni.

     1. k
      k

      Po presim te mbetet ne proteste vetëm noka .

     2. T
      T

      Hahahahahha vetem te cmendurit I ven ne miting malokut .per te qesh dhe per te qare si jan katandisur .vetem per nje koker maloku sal serbi agjenti me 2 pseudonime .penicilina dhe nordiku.

      1. z
       zalli

       kujdes! se kur te vijne ne pushtet,pasi te rrexojne Ramen e Veliajn,ky behet shef komisariati!!!!!!!!!

       1. k
        katarakti

        Ky nuk është thjesht malok. Shumë më keq. Nga pamja duket tamam si taliban i tërbuar islamik. Njerëz si ky janë opozita e sotme. kafshëria.

        1. N
         Njeriu i drejtë

         Kur postoj ndonjëhere në FB dhe në Instagram foto me tavolinën plot me ushqime disa miq më thonë hiqe atë foto , nuk të vret ndërgjegja , se ka me mijra njerez që janë të uritur dhebnuk kanë bukën e gojës për të hëngër, por kur shikoj këta të rithemelimit dhe të Leshelise që shperdotojnë produktet udhqimore duke i hedhur nëpër rrugë dhe nëpër mure çlirohem pak nga ndërgjegja ……

         1. X
          Xhixhi

          Ku e kane gjet kët leshqenin

          1. Z
           Zoti me shqipetaret

           Xhixho i modh plako.......me lot kom qesh........Ku e kon gjet ket leshqenin ???? Pa diskutim qe ja ka bo n`mjes pazarin Muli ene i ka fut i 10 mij leksh kti leshqenit n`xhep.......po te isha te rradha e pare e policve do ja futsha i zeke qe ti perpelitshin lesht e qenit bashke me mjekrren e talibanve........

          2. m
           muli

           ku e kan marr kte tregu apo te pesa i ngjaka pronarit

           1. K
            Kolegu i SPAK-ut

            Pse protestojnë?? Ah harrova nuk thuhet që bashkia ka në burg 4 drejtore disa me detyrim paraqitje për vjedhje miliona euro

            1. R
             Rrapatushi

             Po ky shoku yt nga eshte ? Nga surrati duket se eshte nga Kandahari.

             1. g
              genocidi grek ne cameri vrane femije, fredi beleri

              shume e vertete 5 drejtora 30 milione euro nga xhepat tane dhe ky i shkreti qe tallet tema, tallet tema me fukarenjte qe smbushin barkun

             2. s
              socialisti

              S'jane gje keta!@ Proteste beme neve ne 21 janar 2011 para kryeministrise ku ju sulem me Hunj e hodhem gure e tulla mbi Polici e jo veze e perime si sot...

              1. d
               demokrataxhiu

               socialisti romeo, poshte ballkonit te Xhuljeta berishes

              2. E
               Emiljano

               Ky robi duket me te mete mendore,kot merreni me kete gjynafqarin,problemi jane kucedrat qe i paguajne keta te vobekte.

               1. d
                dsa

                Nuk ka taliban me mjeker te kuqe, ky protestues pervec godines private te Lali Zdromsit te kursente disa veze per policet koqe kandari qe rrine pas gardhit ne formacian ne rrjesht per dy edhe tre e me skafandra si ato te motorave 50c per gara per femije.

                1. r
                 ramizi

                 Prandaj nuk marrin pushtet kurre kto monstrat, se jane te dhunes dhe shkaterrimit.

                 1. X
                  XYZ

                  E paska mjekren, tipike islamike ... Mos eshte nga Kosova?

                  1. M
                   Mos

                   Futjani nebythe vezet...dei sa te dalin zogj...ky zog kurve berrishjan...

                   1. T
                    Tit Vasili

                    me mire te ja kidhe dhe nenes per nje supe pabukesi i mutit , kushuriri i flamut nokes

                    1. L
                     Ledion

                     Kuazi Modo

                     1. T
                      Tironci

                      Tamom muxhaidin , kryeartikulli shum i goditur , o sa kom qesh , kta jan turpi botes , mbrojn saliun dhe ilirin dhe mendojn se ata luftojn korrupsionin , ah mer njerez te goditur ne tru , i paguan xeni te ter i jep zarfat , atyre ja ka vjedh dhe ja jep si shperblim te luftojn kta antikape kunder korrupsionit me nje turm funderinash nga pas , po i shkojn paret per lesh xenit , deri ne vitin 2040 ta harrojn qeverin , jan mbledhur kafshet kan uri per te vjedhur , duan pushtetin me dhun llumi shqiptar .

                      1. q
                       qazim

                       Nen udheheqjen e lugatit S.B.,Partia Talebane Demokratike,e nisi me vrasje ne 1992,e vazhdoi me dhune,vjedhjee vrasje ne 97,98,e rifilloi me vrasje ne 2008 ne Gerdec dhe ne 2011 ne bulevard dhe do ta mbylle po me dhune e me vrasje tani qe i kane mbetur vetem disa trushkulur,talibane qe i hedh ne sulm. Mallkuar qofshin brez pas brezi.

                       1. q
                        q.va gruan e tao balles a mazniku

                        q.va ajola xoxen ah ah ah

                        1. T
                         Tirona

                         Policia ta kapi kete malesor cecen e tja fudi ne goje e bythe ato qe ka vene perpara kembeve ,e shkreta Tirone çfare mban me uje se bukē ky nuk ha se nuk punon ,por ha byrrek te shqupi . qerojini keta msloke cecene nga Tirona jonē .Tirona e Tirocave .

                         1. S
                          Sokrati

                          Dakord, more dakord, po kaq e veshtire qenka, per ti nxjerre jashte ligjit partite e degjeneruara ne organizata dhune dhe terrori?! Sahalea eshte nje i betuar komunist, i sherbeu Partise Komuniste te Punes te Shqiperise per me shume se 20 vjet, u suall me koleget dhe vartesit si bajraktar, perzuri nga puna ne mjekesi familjen Shoshori dhe kreu kaq krime si ''demokrat'', dmth bandit, vazhdon edhe sot e kesaj dite te poshteroje institucionet e drejtesise, te poshteroje familje, personalitete, aleate, nje popull te tere dhe ende do te degjoje kete kerme te ndyre populli shqiptar?! Rraseni brenda, pisin sebashku me keta banditet, qe hedhin plehera, gure dhe molotove ndaj institucioneve te shenjte si Parlamenti, Bashkia, Kryeministria etj, te cilat jane ndertuar me gjakun dhe djersen e ketij populli dhe lereni ne qetesi popullin te ecë ne rrugen e tij.

                          1. S
                           Sali kafsha

                           Malok 36 karat edhe ne foto duket se bie ere cjap mbas 6 brezash mundet te konvertohet ne qytetar , i financusr nga Flamut Noka .

                           1. Analist

                            Kapni per zhele kete qe.n njeri Tregojini vendin se ku ndodhet nuk eshte ne pyll.

                            1. H
                             Henk

                             Shikojeni nga surrati, duket qartë që është me të meta mendore. Kështu janë shpellarët në përgjithësi.

                             1. G
                              Gallate

                              Gjobe ketij hajvani! Nuk goditen muret dhe demtohen , behen pise, por njerezit, psh nese do te kishte dal Vehliaj. Kjo e ketij tipi eshte veper ose kondravajtje penale. Gjoba duhet te jete bara, sa do bente te lyhej Bashkia nga e para. Plus ca dite burg, se neser ku ata ...te K8 te fitojne ky shpallet hero demokracie dhe vjen apo caktohet ndonje shef komisariati.

                              1. S
                               Shqiptari

                               Kta mostra si ky fuste me liridalje ne Tiron PPSHja , arsyeja ishte si ishin kafsh nuk e kishin haberin e dynjollikut , sot kta jan simpatizantet e saliut dhe likes , hajde fol po deshe

                               1. T
                                Taulant

                                Arrijne te genjejne vetem te semuret me probleme mendore per tiu bashkuar ne proteste. Hahahaha cfare gallate. Nejse nja 100 veta bohen.

                                1. s
                                 sander

                                 E shikoni cfar shpellari eshte ky trimi i Sali non grates,a te pranon njeri ne Europe me fytyra te tilla...

                                 1. © KENDVESHTRIM TJETER ©

                                  I ka "blerë" tek shumica!

                                  1. E
                                   Endri Tafani

                                   Protestantet me te civilizuar, te zgjuar e me te shkolluar qe ka pare ky vend kane qene ato qe ka sjelle me pagese Tom Doshi per ti perplas te gardhi kryeministrise me 21 janar 2011

                                   1. t
                                    tetovari2

                                    A dini të më tregoni çfarë lloji i majmunit është?

                                    1. D
                                     Dauti

                                     Tere komentuesit e mesiperm jane patronazhiste. Paguhen qe te shkruajne keshtu. Si nuk doli nje qe te shkruaje per vjedhjet e lali Erit dhe drejtoreve te tij.

                                     1. D
                                      Deda

                                      O Daut , ku e pe lali Erin ti , duke vjedhur ? Jo për gjë po ai nuk është as i akuzuar , as në hetim e as në arrest shtëpie . Ka vjedhur apo jo një person , e përcakton gjykata dhe jo Dauti .

                                     2. .
                                      .......

                                      O daut mos ha mut, ose ha si ta kesh qejfin. Mos e ke shok kete malokun taliban?

                                      1. C
                                       Cubi

                                       Këta dautat mir që nuk ngopen por jan të gjithë njëlloj. Dhe ç'është më e keqja këtu tek Shqupi këta janë me shumicë. Sa për atë monstren mos e veni re se kështu janë 75% e kësaj organizate territoriste. Këta nga 30 e ca vjet s'mesuan gjë tjetër veç me djegur e shkatërruar.

                                       1. A
                                        Arbeni

                                        Këta vampirë i urrejnë gjithë shqiptarët.Këto kërma do të rrijnë në opozitë për një kohë shumë të gjatë për sa kohë që të jetë gjallë sali malok kërma.

                                        Lini një Përgjigje