Rama publikon pamje nga Himara: Ofron edhe plazhe të pastra publike për këdo

31 Korrik 2022, 10:01Sociale TEMA

Rama publikon pamje nga Himara: Ofron edhe plazhe të pastra publike

Kryeministri Edi Rama mëngjesin e sotëm e ka nisur me pamje nga bregdeti i Himarës.

Ai shkruan se tashmë Himara është në pikun e sezonit turistik, teksa shhkruaan se ka një pastërti shembullore duke ofruar edhe plazhe të pastra publike për këdo.

“MIRËMËNGJES   dhe me Himarën që ka hyrë tashmë në pikun e sezonit më të mbarë se çdo vit e me pastërti shembullore, duke ofruar edhe plazhe të pastra publike për këdo, ju uroj të diel të bukur  ” shkruan Rama.

49 Komente

 1. D
  Deni

  Plazhet publike ne vend kan vertet pasteri dhe nje rregull te jasht zakonshem kjo fale fhe perkushyimt te treguar mga qeveria per kete fush

  1. D
   Demagogu

   Mirë e ke ti o Den djali. Plr pyete pak artist pikturistin. Egzakt ne drejtimin e atij pallatit të kuq... A.derdhen me.ujrat e zeza në det?? Me ate tubon e betonit që futet nja 20m në det. Ata që e dinë, më japin të drejtë. Deri dhe nga Google duket... Se kësaj i thonë "ta mbulosh mutin, me shurrë".

  2. S
   Sabi

   Plazhet publike ne vend jane shume te bukur e me cmime mjaft te mira e konkuruese

   1. t
    tosi

    nje vend fantastik dhe me te gjitha kushtet dhe sherbimete mundcme sidomos shendetesi qe eshte me e rendesishmja

    1. N
     Nevi

     Eshte vertet nje qytet fantastik qe ja vlen te shkosh me pushime

     1. E
      Erinda

      Ne himare i gjen te gjitha pervec plazhit ka dhe lokale fantastike me cmime konkuruese

      1. H
       Hansi

       Faleminderit kryeminister per mundesine qe i ofroni dhe njerezve qe nuk kane shume te ardhura ,plazhet publike jane te nevojshme

       1. J
        Joni

        Me vjen mire qe keni bere te mundura dhe plazhet publike per njerzit qe nuk kane shume mundesii ekonomike,keshtu vazhdoni Edo!

        1. X
         Xakja

         Me nderyhrjen qe eshte bere tashme nga qeveria me te vertet te vjen qef te shkosh neper plazhe publike dhe te kalosh nje dit te bukur

         1. L
          Leo

          Per te pasur sa me shum turista neper plazhe duhet qe dhe ato te jene te pastra dhe kjo esht bere me se miri nga ju z.kryeminister

          1. F
           Fadili

           Ka hapsire per njerez dhe pushues sa te duash ne ate zone

           1. S
            Soni

            Kan nje pasterti me te cilen konkurojne plazhet private

            1. J
             Jona

             Himara eshte ber nje mrekulli dhe shume i paster per tu vleresuar

             1. O
              Olsi

              Nje nder plazhet me te pastra dhe te bukura dhe mjafte komode per familjare gjithashtu

              1. G
               Goni

               Hapesirat punlike ne zonat bregdetare jane ato te cilat jan teper te frekuentuara nga te gjith pushuesit. E kjo fale jush qeveris rama eshte realizuar e mbi te gjitha plot pasterti

               1. G
                Gani

                Pamje famtastike, zone fantastike! Sidomos dhe me ane te nismave sensibilizuese te pastrimit nga qeveria shohim qart se sa esht pstruar dhe sa shum ndikim ka ajo te pushuesit

                1. A
                 Ana

                 Plazhet publike kane marr nje pamje tjeter fale vemendjes qe u keni dhene ju dhe kujdesit qe keni treguar

                 1. N
                  Nesti

                  Sa mire kur sheh qe plazhet publike mirembahen kaq shume. Ske nevoje te shkosh te paguash cadren

                  1. D
                   Dorina

                   Plazhet e vendit tone preferohen shume si nga te huajt dhe vendas sepse jane shume te bukura dhe te pastra

                   1. F
                    Fabjola

                    Plazhet kete vit me te bukura se kurre dhe mjaft te pastra ky sezon turistik ka nisur mbare per te gjithe.

                    1. J
                     Joni

                     Plazhet ne Himare jane fantastike

                     1. J
                      Joni

                      Plazhet ne Himare jane fantastike

                      1. g
                       goni

                       plazh publik 100 metra gjithsej ......nastradin ....

                       1. a
                        arben

                        himara pervecse ka plazhe te bukura dhe publike ku mund te bejn pushimet kush te doj, gjithashtu jan dhe super te pastra fal ekipit te pastrimit te organizuar nga kryeministri yne

                        1. b
                         besim

                         puna e pastrimit te plazheve ka qen fantastike kete sezon duke na ofruar dhe ne pushime me cilesore. keto plazhe publike dhe te pastra kan terrhequr shume turist kete sezon, dhe kjo fal qeverise dhe punes se saj

                         1. b
                          blerta

                          kete vit jo vetem himara por te gjitha plazhet jan mbushur me turiste, gje qe tregon qe promovimi dhe pastrimi i vendeve nga ana juaj ka terrhequr shume turist vendas e te huaj qe kane zgjedhur te kalojne pushimet ne vendin tone

                          1. a
                           altin

                           qeveria dhe bashkite kan ber nje pune te shkelqyer me pastrimin e te gjithe vijes bregdetare ne shqiperi duke na ber te munndur te kalojme pushime te qeta ne plazhe kaq te pastra. keshtu kan percjell dhe nje mesazh per te gjithe ne qe te kujdesemi per vendin tone

                           1. J
                            Jona

                            Me ne fund po mendon dikush dhe per plazhet publike dhe po meren masa per nje sezon sa me te mbare

                            1. A
                             Alda

                             Himara ka shume per te ofruar dhe plazhe fantastike. Sa mire qe po merren masa per pasterti e rregull

                             1. b
                              bujar

                              himara me plazhet e pastra e publike qe jan keshtu si pasoj e punes se qeverise jan destinacion perfekt per te kaluar pushime

                              1. k
                               kleo

                               z.Rama ne bashkpunim me bashkite dhe ekipet e pastrimit ka ber nje pune shume te mire kete sezon duke mmos len asnje mbeturine te ndoti vendin tone.

                               1. t
                                taulant

                                me te vertet ka pasterti shembullore dhe kjo vjen si pasoje e punes se kryeministrit ne bashkpunim me bashkite per pastrimin e tyre duke percjell dhe nje mesazh shume te mire dhe per te gjithe ne

                                1. m
                                 matilda

                                 pastrimi i plazheve ka qen nje problem shqetesues per ne para shume vitesh por tashme eshte zhdukur plotesisht fal punes se kryeminsitrit. pervec kesaj nuk mungojn ne asnje cep plazhet publike

                                 1. S
                                  Sindi

                                  Fal kesaj pune qe keni ber kan ardhur kaw turist ne vendin ton!

                                  1. A
                                   Ana

                                   Keshtu duhet t ejen plazhet te pastra ju lumte z Rama

                                   1. M
                                    Marko

                                    Ne cdo plazh te Shqiperise po behet mirembajtja e duhur cdo dite.

                                    1. R
                                     Romario

                                     Me vjen mire qe fal vemendjes qe qeveria ka cdo plazh ne Shqiperi ka pastertine dhe rregullin e duhur.

                                     1. R
                                      Reshat

                                      Ne Vlore,jo vetem papastertite,por dhe alget qe nxirrte deti pastroheshin çdo mengjes.

                                      1. s
                                       sapa

                                       Si nuk u lodhe o bythelepirsi i Rames?

                                       1. I
                                        Ina

                                        Plazhi i Himares eshte mbajtur shume paster dhe ofron shume hapesira pa pagese per turistet

                                        1. K
                                         Kristaq

                                         Puna e bere nga qeveria per mirembajtjen e plazheve eshte vertete per tu vleresuar

                                         1. R
                                          Rajmond

                                          Tashme pushuesit mund te shijojne kete plazh dhe pastertine e tij pa pagese, fale mirembajtjes qe i ka bere qeveria

                                          1. S
                                           Suela

                                           Ju pergezoj qe po punono vazhdimisht me ruajtjen dhe pastrimin e hapesirave ne plazhet publike

                                           1. L
                                            Lea

                                            Ka hapsire plot dhe per njerwz qe duan pa pagese

                                            1. T
                                             Tea

                                             Ju pergezoj ëer punen qe po beni per plazhet

                                             1. s
                                              silva

                                              plazhet publike ne himare jane destinacioni i duhur i pushimeve

                                              1. i
                                               ina

                                               himara vend fantastik per pushime

                                               1. u
                                                urim

                                                mezi po pres te iki ne himare se me te vertete eshte super

                                                1. y
                                                 ylberi78

                                                 leji ca flasin o rama se skan ca thone , ka plazhe punlike e private sa te doj zemra

                                                 Lini një Përgjigje