Rama publikon pamje nga mali i Krrabit: Një destinacion i preferuar turistik i kësaj stine

5 Shkurt 2023, 11:04Sociale TEMA

Rama publikon pamje nga mali i Krrabit: Një destinacion i preferuar

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën me pamjet mbresëlënëse nga mali i Krrabit në Pukë.

Ai ka publikuar një video, ku shihen turistë të shumtë të cilët vizitojnë malin e Krrabit, një destinacion i preferuar turistik i kësaj stine.

“MIRËMËNGJES   dhe me këto pamje mbresëlënëse nga mali i Krrabit në Pukë, një destinacion i preferuar turistik i kësaj stine, ju uroj një të diel të mbarë ” shkruan Rama në postimin e tij.

6 Komente

 1. V
  Vito mashtruesi, shoku i Orneles se Varuzhanit

  Si u gdhive hajduti i Lindes?

  1. K
   King D

   Mos rri mbyllur.. por beje nje zhiro dhe ti si KM.. ai thjesh po ben reklame vendit te tije... ku bukurite mahnitese nga veriu ne juge ben qe njerzit mund te kalojne te shtunat- djelat per clodhje truri.. larg shtepise, punes me miq dhe shoke..

  2. F
   Fisniku i Freskut

   O kryeminister, mos i ekzagjero te mirat e turizmit, por shiko te ngresh industrine e perpunimit te produkteve bijqesore e blegtorale, se industrine e perpunimit te metaleve dhe pasurive te tjera te nentokes shqipatre ua ke dhene turqve.

   1. P
    Pordhe me rigone....

    Allah uakbar....

    1. H
     Himarioti

     Bravo Rama! Ti je mendjendritur, vetëm ti mund të bësh diçka për kombin tonë. Banorët e SHQUP-it, me në krye kryekriminelin e kombit tonë, Sali Shpellar Berisha, janë armiqtë e kombit.

     1. T
      Tir Vasili

      Me sa po len te kuptohet edhe ky velli i jarit po na len shendetin do te ike, edhe Ilir Hajduti te njejten gje beri ne ikje nuk la mal as hale pa vizituar me parat tona

      Lini një Përgjigje