VIDEO/ Rama shpërndan pamjet nga Panairi i Librit: Interes i lartë për leximin

16 Nëntor 2023, 14:34Sociale TEMA

VIDEO/ Rama shpërndan pamjet nga Panairi i Librit: Interes i lartë

Kryeministri Edi Rama ka shpërndarë në rrjetin social “Facebook” disa pamje nga ambientet e jashtme të Panairit të Librit që po mbahet në Tiranë.

Teksa në video shihen shumë të rinj të cilët ndodhen në ambientet e panairit, Rama shkruan se është një kënaqësi e veçantë të shohësh kaq shumë të rinj që marrin pjesë në këtë organizim vlerash.

“Atmosferë e bukur në hyrje të Panairit të Librit.

Kënaqësi të shohësh kaq shumë interes në këtë organizim vlerash dhe promovimi të leximit. #Shqipëriaqëlexon”- shkruan kryeministri në facebook.

 

3 Komente

 1. T
  Thjeshte Histeri

  gjthcka i ngjan Politikes ne ate vend

   1. R
    Rinia

    Kënaqësi :)

    Lini një Përgjigje