FOTOT/ Tuneli i Llogarasë pritet të hapet para sezonit veror, Rama: Po bëhet betonimi final që ka arritur në 70% të të gjithë gjatësisë

16 Nëntor 2023, 09:09Sociale TEMA

FOTOT/ Tuneli i Llogarasë pritet të hapet para sezonit veror, Rama: Po

Tuneli i Llogarasë është hapur i gjithi, dhe tashmë po bëhet betonimi final që ka arritur në 70% të të gjithë gjatësisë së tunelit.


Në fotot e publikuara kryeministri Edi Rama, bën të ditur se është hapur tuneli i emergjencës në të cilin po punohet me elementet e sigurisë.

'‘Mirëmëngjes dhe nga tuneli kryesor i Llogarasë, tani i hapur i gjithi e ku po bëhet betonimi final që ka arritur në 70% të të gjithë gjatësisë së tunelit, dhe ku është hapur tuneli i emergjencës në të cilin po punohet me elementet e sigurisë, ju uroj një ditë të mbarë!’'- shkruan Rama.

 

4 Komente

 1. p
  pse e Vonuat z. Ramo dhe zoja Belinda ?

  C'eshte kjo ! Shume bukur duket . Hapeni keshtu si eshte .Ne s'kerkojme Tynele si Bota - Moderrne , me Standarte Europiane , mjafton qe kryen funksionin ,kalojne makinat , mundesia per Aksidente eshte poashtu mjaft e favoreshme ,pra hapeni mor zoja e zotnij Pushta , edhe pa sinjale e tabela fare ,pse cfar jem ne Shqiptaret hah ha ha Afrikane ,qe sdijm te orinetohemi ne vendin tone ? Ik e re legena . Hape shpejt Tynelin po ju themi se do rrethojme Spak-un e do i kerkojme te boj gojore sales oooooo se na cat carin me kto gjona

  1. p
   pilo Lala

   Po behemi si Europa. Vazhdoni punen, qente le te lehin.

   1. A
    Ate thuaj Plo

    te lumte goja . C'kemi atj Restoranti mire `? E po shuqyr .Pula e zoq ka Lushnja Plot .

  2. I
   Ilia

   Me krahe te lehta! Jeni fisnikë!

   Lini një Përgjigje