Te fundit

22:40

22:25

22:10

22:00

21:50

21:40

21:30

21:20

2023-11-15 20:35:00Sociale TEMA

3 Komente

 1. a
  antikomunisti

  zonja Mara ka vlera mire kane bere

  1. K
   Katnari

   Dosjet i ka hap.vetem me llafe se në realitet ka hap lesht. Një njeri që thot yes sër sa herë i kërkohet nuk ka për çfarë të nderohet.

   1. B
    Bureto

    Vërtet, ç'u bë me të famshmen dosje të I.M, për të cilën u kërkua prej saj, ndryshimi i ligjit, i cili u bë?! A ishte apo jo spiun Ilir Meta(j), ish presidenti i Republikës dhe miku i bashkëshortit të saj milioner? Në respekt të publikut dhe transparencës për çështjen I.M, por dhe të tjera që lidhen me periudhën e errët të Sigurimit, është i interesuar ai.

    Lini një Përgjigje

    19:45 Sociale 6 komente

    19:09 Sociale 3 komente

    17:39 Sociale 6 komente

    17:23 Sociale 1 koment

    16:42 Sociale 2 komente

    14:58 Sociale 3 komente

    13:00 Sociale 4 komente

    11:57 Sociale 8 komente

    19:50 Sociale 13 komente

    17:54 Sociale 11 komente

    Më të lexuarat

    10:44 Kronika 2 komente

    11:20 Sport 7 komente

    10:53 Politika 70 komente

    12:13 Sociale 22 komente

    10:50 Bota 31 komente

    14:47 Kronika 7 komente

    Blog Tema

    21:50 Blog

    18:59 Blog 10 komente

    09:54 Blog 51 komente