Ana tjetër e errët tek Kombëtaret: Ekipet e moshave humbasin me goleadë

18 Nëntor 2023, 17:26Sport TEMA

Ndonese gjithe vemendjen e ka marre kualifikimi i Kombetares se madhe ne Europian, nje mori rezultatesh katastrofe kane ndodhur tek ekipet e moshave.

Duke nisur nga ekipi U-21, tek U-19, dhe U-17, te treja keto skuadra kane humbur me goleade ne perballet e tyre.

Rezultate katastrofike qe jane mundur te mos i jepet shume rendesi nga Federata Shqiptare e cila po merret me se shumti me suksesin e ekipit te pare.

Nje situate alarmante tek ekipet e moshave te cilet drejtohet nga trajnere qe nuk kane prodhuar asnje rezultat pozitiv dhe po i fshihen pergjegjesiae se vemendja eshte tek ekipi i pare. (TemA)

Ana tjetër e errët tek Kombëtaret: Ekipet e moshave humbasin me

2 Komente

 1. X
  Xhezo Smokthina

  Ne zbatojme porosine e Partise dhe te shokut Enver e cila na mesonte te kapemi pas "hallkes kryesore" dhe ti bejme mutin cdo gjeje tjeter.

  1. R
   Roberto

   TURP per keta te rinj qe shkojne ne fushe per te shitur pordhe dhe jo te impenjohen si mohsataret e tyre.Keshtu do beheni ju futbolliste te ekipeve te para?? Une e ndoqa pak nga ndeshjen me Belget qe u rrahem 2-0. Aty pash qe futbollistet tani nuk conin dot deri ne fund nje aksion ose luanin rende pa kuptim a thua se do tregonin forcen sic bejne neper rruge qe zihen per femra. Ata nuk kane turp se perndryshe do mobilizoheshin dhe nuk do linin nam me gjithe keto humbje.

   Lini një Përgjigje