Dani Alves flet nga burgu: Asgjë nuk më tremb, kam kaluar situata të vështira në jetë

30 Janar 2023, 18:01Sport TEMA

Dani Alves flet nga burgu: Asgjë nuk më tremb, kam kaluar situata

Dani Alves po kalon ditë të vështira në burg. Alves akuzohet për përdhunim, ndërsa La Vanguardia transmetoi disa fjalë të tij nga burgu ku ndodhet braziliani.

“Do të pranoj çfarëdo që të ndodhë. U largova nga shtëpia kur isha vetëm 15 vjeç.

Kam kapërcyer situata shumë të vështira dhe të komplikuara në jetën time, edhe kjo do të kalojë. Asgjë nuk më tremb” – tha ai.

1 Komente

  1. i
    irlandezi

    Do kesh ra me na i burg me kushte aty, se te kishe ra ne brazil ,do ishe duke fol me veten tani

    Lini një Përgjigje