FOTO-LAJM: Çudira shqiptare, presidenti i Egnatias i vendos emrin e tij stadiumit

25 Shtator 2023, 12:40Sport TEMA

FOTO-LAJM: Çudira shqiptare, presidenti i Egnatias i vendos emrin e tij

Çudirat ne futbollin shqiptar nuk kane te ndalur, ku rasti me i fundit vjen nga qyteti i  Rrogozhines.

Presidenti i Egnatias Agim Demrozi, i ka ndryshuar emrin stadiumit ku ka vendosur emrin e tij.

Nga “Egnatia Arena” qe quhej me pare, tashme stadiumi i Rrogozhina do te quhet “Demrozi Arena”.

Nje rast i rralle por edhe i çuditshem, qe vetem futbolli shqiptar i prodhon…

6 Komente

 1. S
  Sorry

  Pothuajse te gjithe "presidentat" RR... K... kane qène dhe janè...

  1. S
   Stadiumi

   E ka stadiumin e tij ja la baba ca te beje mos te veri emrin e tij.

   1. T
    TURI EMIGR

    O NJEREZ ! KU ESHTE CUDIA KETU ?NE SHQIPERI JEMI . TJETRI NUK NXORI MIJRA BILETA NE SHITJE

    1. T
     TURI EMIGR

     O NJEREZ ! KU ESHTE CUDIA KETU ?NE SHQIPERI JEMI . TJETRI NUK NXORI MIJRA BILETA NE SHITJE

     1. Q
      Qazim bej Mulletja dora vet

      Topi osht i Gimit, penalltine do e gjuj Gimi:) Rrespekte robo:)

      1. N
       Na mytën

       Ai eshte pronar i klubit me te gjitha asetet. I vendos cfare emri t'i doje qejfi.

       Lini një Përgjigje