Fulhami u interesua për Armando Brojën, Chelsea i kthen përgjigje negative

28 Nëntor 2023, 17:04Sport TEMA
Fulhami u interesua për Armando Brojën, Chelsea i kthen përgjigje

Armando Broja është një prej lojtarëve më të dëshiruar nga legjionarët e Kombëtares tonë.

Chelsea është i destinuar të refuzojë shumë oferta për këtë element.

Së fundmi ishte Fulham që shprehu interesin për të marrë shërbimet e Brojës.

Por sipas asaj që raportojnë mediat britanike, Chelsea e ka refuzuar këtë opsion dhe nuk dëshiron largimin e Brojës.

1 Komente

  1. T
    Tifozi plak

    Kur publiku dite e nate lexon vetem per nje lojtar dikur lodhet e thote boll se na cate bythen me te .

    Lini një Përgjigje