Kukësi shpëton në fund, i rrëmben një pikë Erzenit

18 Mars 2023, 19:06Sport TEMA

Kukësi shpëton në fund, i rrëmben një pikë Erzenit

Ka përfunduar 1-1 sfida mes Erzenit dhe Kukësit në javën e 26 të Abissnet Superiore.

Sa i përket sfidës, Ademi realizoi për vendasit në minutën e 27′, ndërsa Barbosa barazoi për verilindorët në minutën e  90+2.

Erzeni mban vendin e 3 me 37 pikë, ndërsa Kukësi renditet i 6 me 35 pikë.

Në ndeshjen e radhës, Erzeni luan në transfertë ndaj Tiranës, ndërsa Kukësi pret Egnatian.


RENDITJA

Lini një Përgjigje