FOTOT/ Rama ndan pamjet: Shishtaveci, ndër destinacionet më të dashura turistike dimërore

3 Dhjetor 2023, 15:19Turizëm TEMA

FOTOT/ Rama ndan pamjet: Shishtaveci, ndër destinacionet më të

Shishtaveci, 30 km larg Kukësit, është kthyer vitet e fundit në një nga destinacionet më të preferuara të turizmit malor.

Kryeministri Edi Rama ndau sot në rrjetet sociale pamje nga Shishtaveci i mbuluar nga dëbora.

''Shishtaveci ndër destinacionet më të dashura turistike dimërore, pjesë e Parkut Natyror “Korab-Koritnik”, që ofron edhe ecjen në shtegun “Shishtavec - Guri i Mëngjesit” për të gjithë pasionantët e sporteve natyrore'', shkruan Rama. 

 

3 Komente

 1. V
  Vito mashtruesi, shoku i Orneles se Varuzhanit

  O idiot i Lindes

  1. B
   Bolle genjeve nuk jeni akoma gati

   Bore bie kudo nuk bie vetem ne Shqiperi duhet infrastrukture . Une u lendova ne plazhin e Sarande kur shkova per tu mjekuar ne spitale u shokova njesoje si ne vitin 1991 . Nuk kishte réception, kalova koridorin pashe nje dere pak te hapur e pyese dhe ne thote po hyre o zot o zot nje planche qe shtrihesh me nje robe te shqyere si mbulese dhe nje arke vendosur si shkalle pasi planche ishte e larte . Si ne kohen e Enverit mori uje te oxygéneur dhe pajtaje jodio dhe çiaoooooo ehhh harrova me tha yhko te farmaci ...... dhe blije fasho dhe ngjites dhe ishte pik i sezonit turistik. Mos genjeni njerzit nuk jeni gati per turizem nuk kishte autobuze per Ksamile . Te mbyste lypsi rruges

   1. K
    Ks/ch

    Shume bukur si foto/panorame por me femije te prekur nga varferia. Pa paisje, pa rroba te pershtatshe per dimer lere me per skijim. Edhe ato qe kane shihem qe jane te huazuara apo te gjetura diku. Rama te shikoje nganjehere me tru dhe jo vetem me sy.

    Lini një Përgjigje