FOTO: Nga mjeke në modele Instagrami, njihuni me mbështetëset më të "nxehta" të Brazilit

2 Dhjetor 2022, 17:48Sport TEMA

FOTO: Nga mjeke në modele Instagrami, njihuni me mbështetëset

Dominimi i Brazilit në Kupën e Botës shtrihet më tej sesa vetëm në fushë, sepse te dashurat e tyre janë po aq mbresëlënëse.

Pesë herë fituesit e Kupës së Botës kanë kaluar tashmë në fazën eliminatore në Katar pas fitoreve të njëpasnjëshme ndaj Serbisë dhe Zvicrës.

Si favoritë për të fituar kurorën e tyre të gjashtë, ata pritet të shkojnë deri në fund duke patur edhe mbështetjen e bashkëshorteve dhe të dashurave të tyre.

Ato ushtrojnë profesione të ndryshme, nga mjeke deri në modele Instagrami.

Më poshtë ju "ftojmë" të njihni disa prej tyre  

1 Komente

  1. J
    Jorgo

    oh doktoreshez, sa rende qe jam... kam nevoje per nje vizite sa me pare....

    Lini një Përgjigje