Junaited- PSG-së: Mos humbni kohë për Januzajn

7 Shkurt 2014, 15:27Sport TEMA

Mançester Junaited i ka thënë PSG të mos harxhojë kohë duke u munduar të transferojë Adnan Januzajn.

Daily Star shkruan se kampionët e Francës janë duke përgatitur një ofertë në vlerën e 40 milionë paundve për adoleshentin shqiptar.

Por Junaited është i vendosur ta mbajë atë në “Old Traford” dhe trajneri Devid Mojes e ka bërë të ditur se ai nuk është në shitje për kurrfarë çmimi, raporton Telegrafi.

“Adnan ka një rol të madh në të ardhmen e skuadrës dhe ai mund të bëhet një lojtar i madh te Junaited.

Nuk është me rëndësi se çfarë oferte mund të vijë për të, ai nuk do të shitet, pasi ai nuk është në shitje”, ka thënë Mojes.

1 komente në “Junaited- PSG-së: Mos humbni kohë për Januzajn”

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Lini një Përgjigje