Diego Kosta: Çelsi ka trajnerin dhe lojtarët më të mirë në botë

24 Korrik 2014, 15:00Sport TEMA

Diego Kosta është shprehur jashtëzakonisht i kënaqur që i është bashkuar Çelsit.

Spanjolli me origjinë braziliane braktisi Atletiko Madridin për të kaluar te klubi i Premier Ligës.

“Ishte një vendim i lehtë për t’u marrë”, ka thënë ai për chelseafc.com.

“Këtu janë disa nga lojtarët më të mirë në botë, trajneri më i mirë në botë dhe është një klub me histori të shkëlqyer.

Dua të përmirësohem jo vetëm si lojtar, por edhe si individ dhe besoj se ky është vendi i përsosur për ta bërë këtë”, ka shtuar Kosta.

4 komente në “Diego Kosta: Çelsi ka trajnerin dhe lojtarët më të mirë në botë”

 1. tony says:

  Edhe ne kete sezon te ri qe vjen, Chelsea nuk ka per te patur gje ne vije!

 2. Zdapi says:

  Keshtu tha edhe per Spanjen para boterorit ky…….

 3. janullatos says:

  ky eshte jevg mistrec

 4. sofia nga kuçova says:

  ketij i shkon shprehja : qeni atje ku ha ,leh

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Lini një Përgjigje