VIDEO/ Aksidenti horror, udhëtarët fluturojnë në ajër gjatë përplasjes

4 Mars 2017, 09:00Sociale TEMA

Kjo video e publikuar në rrjetin “Liveleak,” tregon momentin e një aksidenti tronditës mes një tëiçikli dhe një kamioni.

Ngjarja ka ndodhur në Kinë, por nuk dihet se në çfarë qyteti apo province.

Pamjet e filmuara nga një kamera trafiku, tregojnë triçiklin, me të cilin udhëtonin disa pasagjerë, krejt të pasigurtë, të cilët në momentin e përplasjes kanë fluturuar në ajër.

Si pasojë, një person ka mbetur i vdekur dhe tetë të tjerë, të plagosur.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Lini një Përgjigje