Habit djali i Fahri Balliut për pagesat e PD nga off-shore: Socialistët po akuzojnë amerikanët...!

29 Nëntor 2017, 19:23Politika TEMA

Nuk rresht se habituri djali i Fahri Balliut, i cili sa here tenton te merret me gjera te medha, e gropos akoma me shume partine qe e futi ne Kuvend per hir te te atit.

I ftuar në studion e lajmeve në News24, deputeti i Partisë Demokratike, Klevis Balliu, ka komentuar akuzat e PS adresuar PD, për pagesat e off-shore, duke pohuar se PD nuk ka bërë korrupsion me mosdeklarimin e një pjese të parave me të cilat u financua fushata në zgjedhjet e 25 qershorit.

Sipas Balliut Partia Socialiste nuk është duke akuzuar PD-në, por vetë Amerikanët, nën pretendimin se pagesat e PD-së janë transparente.

“Pagesat e PD-së janë transpartente dhe janë në departamentin e shtetit. Socialistët nuk po akuzojnë PD-në, por Amerikën”, ka deklaruar Balliu.

Më tej Balliu ka thënë se PD duhet të vazhdojë luftën kundër qeverisë së inkriminuar, për ta rrëzuar këtë qeveri.

“PD duhet të vazhdojë luftën me qeverinë e inkriminuar, duke denoncuar inkriminimin e saj.

Në këtë mënyrë do të krijojë aksionin e duhur i cili do të lindë nga vetë shqiptarët për shkak të varfërisë, që do të rrëzojë qeverinë”, ka thënë ndër të tjera Klevis Balliu.(TemA)

10 komente në “Habit djali i Fahri Balliut për pagesat e PD nga off-shore: Socialistët po akuzojnë amerikanët…!”

 1. Ari says:

  HEJ MO PLAK!
  PO KY QENKA KEQ ,MO PLAK !
  SHTROJENI NË SPITAL , MO PLAK!
  ????????????

 2. zgjohu shqipo says:

  ky as per te fshi pazarin nuk vlen,megjithe respektin per fshesaxhijet !
  ky eshte me koqe se Luli.

 3. Shpresa says:

  Sperme e shkuar kot dhe Meroja i jep hapesire.

 4. mire kjo pune..... says:

  Nje porosi per “Zgjohu shqipe” ……
  Ju lutem me falni, por aq shume KOQE ka ne PD sa mund te behej nje KOQE aq e gjate sa qe te gjithe PD-istat do te masturboheshin per vite me radhe….Shqiptaret do te qeshin per breza te tere me keto KOQE…….

 5. VASILI says:

  FARO e ke zene me shuren e mengjezit.

 6. Mario says:

  DEPUTET PER TE FSHIRE BYTHEN ESHTE.

 7. MESUESJA says:

  KAM QENE MESUESE E KLEVIS BALLIUT,HABITEM SE SI NXENESI ME DOBET I KLASES SIME PER SHUME VJET,SOT I KA “KALUAR” TE GJITHE SHOKET E TIJ.JAM E SIGURT EDHE SOT PO TA PYESESH PER TABELEN E SHUMEZIMIT,GJYSMAT DO I THOTE GABIM.
  MESUESJA.

 8. bregdetari says:

  MEROJA BEN MIRE QE E PUBLIKON TA MARRE BESH IMADH E I VOGEL SE ME KEKA TE BEJE.
  REKLAME ME TE MIRE PER DHJERJEN E PD-se NUK KE KU E GJEN.
  DISKRETITOHET NGA TE VETET.

 9. Azio says:

  Pa me thoni te dashur komentues,cili nga te PD eshte me i mencur se ky debil?
  Me garanci apsolute ky eshte me i mencur se edhe Basha apo Berisha.

 10. rudi says:

  BRAVO VASIL THENIE QE I VE KAPAK TE GJITH KOMENTEV TE LEXUARA DERI ME SOT PO E PERSERIS DHE UN .FARE E KE ZENE ME SHURE JO ME MAJA OSE BEM BABA TE TE NGJAJ

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Lini një Përgjigje