Bashkëpunimi me Kuvajtin, Ilir Meta: Mirënjohje për mbështetjen financiare

4 Mars 2022, 16:15Politika TEMA

Ilir Meta ka zhvilluar një takim me kryetarin e Parlamentit të Kuvajtit, Marzouq Al-Ghanim.

Në një reagim në rrjetet sociale, Meta shprehet se në fokus të këtij takimi ishte forcimi i marrëdhënieve mes dy vendeve.

Postimi i Metës:

Një takim i ngrohtë në Valletta me Kryetarin e Parlamentit të Kuvajtit, Marzouq Al-Ghanim.

Vlerësova rolin dhe kontributin e Tij në forcimin e marrëdhënieve tradicionale të shkëlqyera mes dy vendeve tona mike.

Mirënjohje për vëmendjen dhe mbështetjen, si dhe për ndihmat e vyera financiare dhe humanitare të dhëna ndër vite nga Kuvajti në fusha të rëndësishme.

4 komente në “Bashkëpunimi me Kuvajtin, Ilir Meta: Mirënjohje për mbështetjen financiare”

 1. Lirija Berisha sypeshkaqenja hajdute e mitomane nongrata says:

  Agushi e Merzuku në selfie
  Sa do shkonte në sfond kenga e Baftjarit
  E aty pas Bes Kallakja i Bubqit me ijen në njeren ane dhe Çim Pyka e Faro paçe pilafi anes tjeter

 2. Hajro Lula says:

  Presidenti ben selfi ….vetem kaq mendoni sa bole eshte Likja , pa piken e me te voglit seriozitet , hajde te kalojne dhe keto tre a kater muaj dhe te shporet se na u be shume i neveritshem , gje e peshtire ……..te vime ne temen tone tani , Po 7 % -shin , e di ky sheiku kuveitjan ?? Apo si ben pershtypje keteij , ka ky para …..apo e ka bere 9 Likja dhe ne skemi mar vesh gje ?? Se riten cmimet rit dhe % – shin hajduti Like , pse , te gjitha do riten dhe % – shi i Likes do ri ne vend numuro ?? jo oreeee , do ti mari % – jen e tij Like pordha , do ti vari dhe nje stem kineze ne qaf ketij dhe hajt me shendet ……

 3. Drini says:

  Zagari i stervitur mire ka nuhatur placken.

 4. Shqipe says:

  Karagjoz…!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Lini një Përgjigje