Kërkon votën e shkodranëve, por Bardh Spahia nuk voton dot as për veten e tij

4 Mars 2022, 19:09Politika TEMA

Prej dy javësh, kandidati i Sali Berishës, Bardh Spahia u kërkon voton shkodranëve për zgjedhjet e pjesshme vendore të 6 marsit.

Spahia ka premtuar gjatë fushatave elektorale se do të punojë për zhvillimin e qytetit të Shkodrës, por nga një kërkim rezulton se Bardh Spahia nuk voton dot as për veten e tij.

Spahia rezulton banues në Tiranë e për rrjedhojë ai dhe familja e tij nuk votojnë dot në Shkodër.

Në garën e 6 marsit, Bardh Spahia ka përballë kandidaten e PS-së Majlinda Angonin dhe kandidatin e PD-së, Xhemal Bushatin.

4 komente në “Kërkon votën e shkodranëve, por Bardh Spahia nuk voton dot as për veten e tij”

 1. Salih qenefi , Shkodra asht properendimore o ndyrsire nga Viç-doli says:

  Askush nuk voton lahperat e uturaket e Salih viçdoli.
  Ty mor Barll Ali Spahija Salihu të vrau baben!
  Si ske marre!!!!!!!

 2. qytetar says:

  Na fal o Zof sa te pafajshem jane keto te
  Shtepise se DHISE.

 3. Sëmundje e trashëguar , gjenetike , që ka dhe ish liderri i ti Luli , që s’e votoi as familja e tij dhe pastaj rituali “ MË GRABITËN” !

 4. gjergji says:

  O zot ndihmoje Shkodren.Shkodran e bashkeqytetar mos votoni per kandidatin e “shtepis se dhis” e ketij grupimi mashtruesish,manipuluesish,rrencak,vrasesa e hajdut e patjeter maksimalisht te korruptuem qe drejtuan Shkodren per 30 vite qe e cuan Shkodren ne “komo”(nga zonje e rande ….ne crrule)qe drejtohet nga S.Berisha i akuzum nga DASH me akuza teper te renda te shpallura boterish per te cilat u shpall “non grada” jo vetem ai por e gjithe familja e tij.Nuk e kuptoj si si ky don kishot qe ka emrin Sali Berisha apo don kishoter te tjere qe perfaqesojne ate do jene ne gjendje te drejtojne nje qytet apo njesi administrative.A thu Shkodra do bie ne kurthin antiamerikan te Sali Berishes?????
  Kushdo le te zgjidhet,por ne asnje mendyre perfaqesuesit e “shtepis se dhise” e antiamerikanizmit shqiptar.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Lini një Përgjigje