Bie WhatsApp, aplikacioni i komunikimit jashtë funksionit

3 Prill 2024, 20:46Hi-Tech TEMA

Bie WhatsApp, aplikacioni i komunikimit jashtë funksionit

Aplikacioni ‘WhatsApp” është jashtë funksionit prej disa minutash.

WhatsApp”, në pronësi të kompanisë “Meta”, ka shfaqur probleme këtë mbrëmje ku përdorues në Europë por dhe në SHBA po ankohen se e kanë të pamundur të shkëmbejnë mesazhe.

 

1 Komente

  1. A
    A..

    Ju lutem rregullojeni

    Lini një Përgjigje