60-vjeçari gjendet i pajetë në banesë, dyshime për vetëvrasje

5 Gusht 2022, 19:44Kronika TEMA

60-vjeçari gjendet i pajetë në banesë, dyshime për

Një 60-vjeçar është gjetur pa shenja jete mesditën e së premtes në banesën e tij në kryeqytet.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Agush Gjergjevica”, ku shtetasi B.Z është është gjetur nga familjarët.

Sipas informacioneve paraprake, dyshohet ai se ka vrarë veten me armë zjarri.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Lini një Përgjigje