Aksident masiv tek ish-Shqiponja, 6 makina përplasen në semafor

3 Dhjetor 2022, 18:59Kronika TEMA

Aksident masiv tek ish-Shqiponja, 6 makina përplasen në semafor

Një aksident zinxhir, ku janë përfshirë 6 automjete, është regjistruar mbrëmjen e kësaj të shtune pranë ish sheshit "Shiponja".

Mësohet se 6 makina mes të cilave një “Mercedes Benz” dhe një “Audi” janë përplasur në semaforin në dalje të zonës së Astiri

Si pasojë e përplasjes, dy prej mjeteve iu kanë dalë gomat, teksa policia ndodhet në vendngjarje.

Janë ende të paqarta rrethanat në të cilat ka ndodhur aksidenti i shumfishtë, ndërsa pritet një komunikatë zyrtare nga policia për të sqaruar ngjarjen.

3 Komente

 1. K
  Kalimtari

  Deri sa thua u kane dal gomat ,mere me mend se çfare shpejtesie kane qene ,nuk ka nevoje per ekspertizem

  1. L
   Likja

   ALBANISTAN,,,PO SEMAFORI CA DO ATY,,,CU DUHET SEMAFORI ATYRE,,

   1. g
    gerti

    vend kafshesh me fytyre njeriu ......

    Lini një Përgjigje