EMRAT/ Vrau partneren 19-vjeçare pas sherrit për motive xhelozie, ja kush është 25-vjeçari shqiptar dhe viktima

3 Dhjetor 2022, 12:52Kronika TEMA

EMRAT/ Vrau partneren 19-vjeçare pas sherrit për motive xhelozie, ja

Zbardhen emrat e viktimës dhe autorit të ngjarjes së rëndë në Greqi.

Mësohet se 25-vjeçari shqiptar Qamil Taja ka vrarë me armë zjarri partneren e tij 19 vjeçare Kristjana Brakaj pas një sherri për motive xhelozie.

Pas krimit autori ka shkuar vetë në polici dhe ka rrëfyer krimin.

Ngjarja ndodhi mëngjesin e së shtunës në zonën e Pireut. 

Sipas informacioneve, çifti është përleshur edhe më parë, ndërsa burri dyshohet se ka qenë xheloz për të renë.

Gjithashtu, sipas të njëjtave informacione autori kishte përdorur drogë.

3 Komente

 1. S
  Sara

  po c'deshe mi Kristjana me nje Qamil?!!!

  1. S
   Shqipe

   Mani qe kan ca me emrat…Babis (Χαράλαμπος ) eshte me i mire…?!

   1. K
    Kush beson në drejtësin Kosovare

    Eh tash do të mbyllet "AFERA BREZOVICA" sepe ky Maloku ua konfiskoji Vilat dhe Hotelet pa leje të mafis. Kështu përfundojnë serialet në Kosovë.

    Lini një Përgjigje