Te fundit

23:17

22:40

22:25

22:10

22:00

21:50

21:40

21:35

2023-09-14 09:44:00Rajoni TEMA

16 Komente

 1. A
  Abdullah-Karrem Koqja

  Una rraza, una faccia

  1. H
   Hoxh Armandi

   Ne kete foto: Jasiri, asani, ramdani, el saidi gati per tu falur ne xhami.

  2. P
   Patroti ne pension

   O muter gazetate!Nuk ka shqiptare qe vret 6 shqiptare!Pse e publikuat lajmin e qenve greke!?

   1. j
    janullatos topefagos

    epo si do ti mbushi faqet e gazetes Mero kokebytha ! Me keto lajme nxjerr nga strofulla edhe bythqiret e korit te janulles e keshtu fillojme edhe klikimet

   2. T
    Toni

    Vrasesit ne paraqitje duken si oficer . Te rregullt ne pamje, pa teprime e ekstravaganca sikurse bejne anetaret e organizatave kriminale. Te rreshtuar ku mund te dallosh edhe oficerin drejtues apo me te larte ne grade. E dyta menyra e nxjerrjes nga strehimi me shume i ngjan nje kombinacioni sherbimesh. Ose nuk kane pasur informacion shume te sakte per banesen kur rrinin e kishin frike se mos ndodhte ndonje ngaterrese ose varianti dyte per te shmangur demet kolaterale ne civil. Kane pasur vetem numrin e telefonit ne pergjim, kane identifikuar antenen rrethuar rruget e daljes qe nuk besoj kane qene te shumta sepse baza do kete qene ne rrethina dhe bam bam. Iken per lesh oficeret e sherbimit turk apo mos ndoshta Gulenistet. Film shume i bukur.

    1. E
     Ekspert !

     Jurist me Dipllomene Krimilalistik !

     1. E
      Ekspert !

      Jurist me Dipllomene Krimilalistik !

      1. E
       Ekspert !

       Jurist me Dipllomene Krimilalistik !

       1. T
        Toni

        Po ti ke hallin pse nuk e the i pari. Muhabet po bejme pra. Jemi ulur e byth te plepit e flasim traplliqe.

      2. R
       Rrofshin ppp

       Atentat agjenturor doje me thone Agjensite e kan zakon qe rregulli numer nje eshte qe cdo gje te duket tjeter Po ty mero kur ta sollen sms e atentatit se ishin 6 shqiptar per botim? Sepse edhe kjo pjese e lojes ishte

       1. S
        Sezoni 2

        Tani të presim trillerin kur gjenden 6 grekë në Turqi

        1. P
         Patrioti

         Gazeta "TEMA" ne diten e pare i frynte kallomit qe keta ishin Shqiptare, ashtu sic benin gazetat greke!

         1. H
          Henks

          Punë grekqirash, gjellë qensh, vk..

          1. L
           Lubi

           Pune turqirash e kishe llafin. S'kane lidhje greket. Lexoje lajmin tamom

           1. G
            Gezimi

            Ne fillim te gjitha mediat greke e thane shqiptar 100% e sigurt.

          2. R
           Reali

           TE GJITH I URREJNE TE HUAJT NE VENDIN E TYRE POR URREJTJA E GREKEVE SIDOMOS PER MYSLIMANET DHE KATOLIKET I KALON TE GJITHA IMAGJINATAT. KUSHDO SHQIPTAR QE KA NJE GRAM MENT TE LARGOHET NGA GREQIA SOT SE NESER DO JET VON. KURRE NUK DO DENOHEN AUTORET KESAJ MASAKRE DHE TE MASAKRES ME ZJARR NE PYLL.

           Lini një Përgjigje

           09:30 Rajoni

           19:40 Rajoni 4 komente

           18:00 Rajoni 1 koment

           16:37 Rajoni 4 komente

           16:28 Rajoni

           16:16 Rajoni 10 komente

           15:48 Rajoni 3 komente

           14:48 Rajoni

           13:49 Rajoni

           10:10 Rajoni 16 komente

           Më të lexuarat

           11:33 Ekonomia 60 komente

           11:05 Dossier 51 komente

           12:58 Bota 17 komente

           10:50 Sociale 53 komente

           09:10 Kronika 16 komente

           10:22 Kronika 11 komente

           Blog Tema

           19:16 Blog

           18:00 Blog 10 komente

           17:54 Blog 55 komente