Garat sportive në Durrës, humb jetën 40-vjeçari

20 Nëntor 2022, 21:10Kronika TEMA

 

Garat sportive në Durrës, humb jetën 40-vjeçari

Në fshatin Pjesës, Shijak, tek Arena Kartin Albania 3, gjatë garave me mjete sportive, janë përplasur dy automjete.

Si pasojë e përplasjes ka humbur jetën njëri prej drejtuesve shtetasi A. M., 40 vjeç, banues në Fier.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

2 Komente

 1. w
  www.youngtribune.com

  Cfare ju duhen keto gara me keto kohe te keqe me reshje shiu te renda.

  1. D
   Durrsaku

   E pse, cte keqe ka, garat behen edhe ne kohe te keqe, aq e kishte te shkruar i shkreti e ngushellime familjes.

   Lini një Përgjigje