I dënuar me 13.5 vite burg për shfrytëzim prostitucioni në Itali, arrestohet 39-vjeçari në Shkodër

19 Mars 2023, 10:41Kronika TEMA

I dënuar me 13.5 vite burg për shfrytëzim prostitucioni në

Një 39-vjeçar i kërkuar nga Italia është arrestuar nga Policia e Shkodrës me qëllim ekstradimin.

Në pranga ka rënë Klodian Ndogaj (Jakini). 39-vjeçari ishte me masë sigurie “arrest në shtëpi”, në pritje të përfundimit të procedurave për ekstradimin e tij.


Gjykata e Shkodrës ndryshoi masën e sigurisë nga arrest shtëpie në arrest në burg dhe kur policia shkoi për ta arrestuar, nuk e gjeti në banesë.

Klodian Ndogaj u kap dhe u ndalua nga në Spitalin Rajonal të Shkodrës.

Këtë shtetas Gjykata e Astit, Itali, me vendim e datës 23.10.2019, e ka dënuar me 13 vjet e 5 muaj burgim, për veprën penale “Shfrytëzimi i prostitucionit”. 

4 Komente

 1. A
  Arberor

  Leket qe fitove nga pidhi ,do i dalin nga bytha

  1. S
   Suksese vazhdoni..se kenaqesi..

   E forte kjo fjali.....seshte i pari te gjithe keshtu perfundojne ... Cilido do qofte ,, perfundimin keshtu e kane ne Burg .pastaj fillojne e behen Repista ose Pohet. ! Dhe dalengadale kure te dalin nga Burgu behen gati per Burgun e perjetshem qe quhet vdekja e natyrshme qe i vjen cdo kujt... Por me nje ndryshim ,Njerezit e Ndergjegjshem jetojne te lire ,ndersa keta Trimat e ndajne jeten ne dy pjese ..Nje here ne Burg te gjalle pastaj ne Burgun e fundit..

   1. S
    Suksese vazhdoni..se kenaqesi..

    E forte kjo fjali.....seshte i pari te gjithe keshtu perfundojne ... Cilido do qofte ,, perfundimin keshtu e kane ne Burg .pastaj fillojne e behen Repista ose Pohet. ! Dhe dalengadale kure te dalin nga Burgu behen gati per Burgun e perjetshem qe quhet vdekja e natyrshme qe i vjen cdo kujt... Por me nje ndryshim ,Njerezit e Ndergjegjshem jetojne te lire ,ndersa keta Trimat e ndajne jeten ne dy pjese ..Nje here ne Burg te gjalle pastaj ne Burgun e fundit..

    1. S
     Suksese vazhdoni..se kenaqesi..

     E forte kjo fjali.....seshte i pari te gjithe keshtu perfundojne ... Cilido do qofte ,, perfundimin keshtu e kane ne Burg .pastaj fillojne e behen Repista ose Pohet. ! Dhe dalengadale kure te dalin nga Burgu behen gati per Burgun e perjetshem qe quhet vdekja e natyrshme qe i vjen cdo kujt... Por me nje ndryshim ,Njerezit e Ndergjegjshem jetojne te lire ,ndersa keta Trimat e ndajne jeten ne dy pjese ..Nje here ne Burg te gjalle pastaj ne Burgun e fundit..

    Lini një Përgjigje