Shpërthen në flakë makina e Adriatik Lapaj, reagon avokati

25 Maj 2023, 14:24Kronika TEMA

Shpërthen në flakë makina e Adriatik Lapaj, reagon avokati

Makina e Adriatik Lapaj u përfshi nga flakët ndërsa ishte në lëvizje e sipër. Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Kuvajt”, në Tiranë. 

Incidenti ka shkaktuar vetëm dëme materiale, ndërsa i menjëhershëm ka qenë edhe reagimi i avokatit, i cili me anë të një postimi në rrjetet sociale ka njoftuar se është shumë mirë.

“Jam top! Nuk ka asgjë të qëllimshme. Si njerëzit që bëhen për spital edhe makinat pësojnë defekt. Asgjë nuk ka qenë e qëllimshme. Thjesht defekt. Ju dua!”-shkruan ai

Noftimi i policisë:

Me datë 25.05.2023, në rrugën “Kuvajt”, ka marrë flakë në lëvizje e sipër dhe është djegur automjeti me drejtues shtetasin A. L., dhe si pasojë e zjarrit ka vetëm dëme materiale.

Nga veprimet paraprake dyshohet se zjarri ka rënë si pasojë e një defekti në mjet.

Grupi hetimor po punon për përcaktimin e shkaqeve të rënies së zjarrit.

7 Komente

 1. k
  krij i shko mo mir mbiemri Llapaj !

  lapaj nuk shko

  1. P
   Pilo Lala

   Perdore edhe ti kete incident, si puna e Klodiana Lales, kur e qelluan me gure tek shtepia, bertiste nga frika. Nuk e verifikon njeri cfare thua, te shtohen piket.

   1. G
    Gerta

    Aman se na hape barkun me keto njoftime. A thua se ne e kemi dit nate mendjen mos te ndodhi gje ty.

    1. s
     sala

     Aman more na thoni se mos i ka ndodhur gje avokatit, e si te bejme ne pa ate, kush do te llape neper media po i ndodhi gje atij.

     1. P
      PD

      Aman , shyqyr qe shpetove se vdekjen nuk ja duam njeriu ... po ishalla te kane ardhur mend nga kjo dhe nuk flet brockulla po ve mendjen ne pune . Mjaft me deklaratat e dashurise se nuk na plas fare nese na do apo jo ! Vetem mjaft posht e lart se na semure trute dhe veshet nga ato qe thua ...hahahaha , Ju dua !

      1. K
       Kreshniku

       Me vjen keq per demin qe ka pesuar. Vihet re se, ne disa emisione televizive, ky ka filluar te kete shenja te delirit te madheshtise dhe megallomanise. I eshte mbushur mendja se eshte me mision te rregulloj boten.

       1. E
        Etvini

        Llapaj, edhe ti si Lala dhe Bushati, ke rast të kërkosh azil në SHBA????, se të kërcënohet biznesi. Po nuk njeli njeri, pa u bërë gjitholog, të gjithë ju, masterin e keni bërë tek shkolla ujqërve të emisionit të çanit. Gjithologu i fundit që ka nxjerrë çani, dhe ja ka rekomanduar gridës, është Curr Curri, gjitholog që me nderë nuk ha mut kot.

        Lini një Përgjigje